קסניה טרנטול נגד ג'וזי זירה: "קח את עצמך בידיים"

כולם ראו את הסרטונים של ג'וזי זירה ושקד קוממי חוגגים במלון "הבידוד" בירושלים, אבל רק לקסניה טרנטול היה את האומץ לצאת נגד חבריה לתעשייה ולצאת נגדם באינסטגרם, "קחו את עצמכם בידיים". וואלה! סלבס קריזה

09/07/2020
צילום מסך

נראה שווירוס הקורונה עושה לא מעט בלגן - אם לא במצב הבריאותי אז במצב הכלכלי ואם לא די בכך, עכשיו הוא גורם לקולגות בתעשייה לצאת האחת נגד השני, ממש כמו שקרה הבוקר לקסניה טרנטול שהתעוררה ודפדפה באינסטגרם עד שסרטון אחד תפס את עיניה, בו שקד קוממי, שנמצא אף הוא במלון, מסביר לחברים שהגיעו לחגוג בחדר שלו שהם יכולים לרקוד וליהנות אבל רק לשמור על הניקיון ולא לזרוק בדלי סיגריות כי "אל תשכחו שבסוף הלילה אני ישן פה" ונתן להם אוקיי להמשיך לחגוג.

טוב לדעת (מקודם)

נתפס לכם הצוואר? הגיע הזמן לשחרר בטיפול ביתי וטבעי

מוגש מטעם בי קיור לייזר
עלה לה! קסניה(צילום: ניר פקין)

הסרטון, שכנראה מאוד הכעיס את הכוכבת הלוהטת, גרם לה להעלות מספר סרטונים באינסטגרם בו היא יוצאת נגד קוממי וחברו ג'וזי זירה שנמצאים במלון ומעלים סרטונים ללא הפסקה בו הם חוגגים. "יש לי שאלה אליכם, באמת - אתם באמת חושבים שיש במה להתגאות? אתם באמת חושבים שזה בסדר להעלות סרטונים שלכם שאתם נותנים הרצאה של לא ללכלך ולא לאפר במלון כי אתם רוצים לישון במלון בנחת ובשלווה?".

באמצע החגיגות. ג'וזי(צילום: צילום מסך, אילוסטרציה)

טרנטול לא עצרה והמשיכה, "יש ילדים שלא הולכים לקייטנות כי ההורים שלהם מנסים להסביר להם מה זה מחלת הקורונה וכמה היא מסוכנת, והילדים לא מבינים את זה ואז הילדים האלה רואים אתכם חוגגים. חוגגים את הקורונה את זה שיצאתם לקורונה, באמא שלכם? אני בדרך כלל לא מתעצבנת ולא עושה את הדברים האלה אבל באמת זה הגיע עד לפה קחו את עצמכם בידיים ותפסיקו!".

זירה לא נשאר חייב והעלה גם הוא סטורקי לאינסטגרם בו כתב: "לכל האנשים שלא נמצאים במלון קורונה וחושבים שמה שאנחנו עושים הוא לא בסדר... קיבלנו אישור מהמלון לשים מוזיקה במרפסת על מנת לצאת מהתסכול של הבידוד ולפרק קצת אנרגיות", כתב זירה והמשיך, "אז לכל הממורמרים שלא דיברו עליהם הרבה זמן ורוצים לעשות רעש כי מגרד להם תדעו שהכל פה הולך לפי ההנחיות ואין יותר מרגש מלרקוד עם אנשים מבוגרים ולשמח אותם".

וואלה! סלבס לוקחת את עצמה בידיים כבר שנים, זה לא ממש עוזר.

קוממי מבקש לשמור על השקט(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully