פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הסלבס חגגו "קורונה", המשטרה עצרה את המסיבה

   מנטע אלחמיסטר דרך בר זומר ועד מריה דומרק - כל היפות של הביצה חגגו אתמול במסיבת גג על חוף הים, עד שהגיעה המשטרה ועצרה את הכל כי המפיקים דחסו יותר מדי אנשים ולא שמרו על החוקים. וואלה! סלבס שמה מסיכה

   הסלבס חגגו "קורונה", המשטרה עצרה את המסיבה
   אור גפן

   את המסיבה הזו אף אחד לא ציפה שמישהו יעצור - הבנות הכי יפות בתעשייה הגיעו לחגוג, האלכוהול זרם, האוכל הוגש בכלים יפים והמוזיקה הרימה את כולם לעננים. אלא שרק פרט אחד שכחו מארגני האירוע - לחגיגות בצל הקורונה יש חוקים משלהן ומי שלא שומר עליהם, עלול לסיים את הערב בתחנת המשטרה פלוס כמה כותרות בכלי התקשורת.

   נטע אלחמיסטר (יח"צ , אור גפן)
   באו להרים. נטע ובר

   אם חשבתם שהמפורסמים שהגיעו למסיבה דאגו להסתובב עם מסיכה או לשמור נגיעה, אז תחשבו שנית כי מסיכות ותמונות - לא ממש הולכות ביחד. אז רגע לפני שהמשטרה הגיעה למסיבה של סוכנות הדוגמנות "עלית מודלס", הפסיקה את המוזיקה ושחררה את הבליינים לבתיהם, עוד אפשר היה לראות ברחבה את נטע אלחמיסטר רוקדת לצד בר זומר ביחד עם המנהל שלהן, שי אביטל. אבל לא רק, כי גם שונית חמד הייתה שם על הרחבה ופיזזה לצד מריה דומרק ורועי קורנבלום.

   עומר דרור (יח"צ , אור גפן)
   על החוף. עומר והחברה

   עוד אורחים שהגיעו להגיד היוש במתחם על חוף הים היו: רומי נסט בבגד שקוף, עומר דרור והחברה, אשלי וקסמן בקשי, אדם אליוף שהגיע עם בחורה מסתורית ושלל מפורסמים נוספים שהופתעו לגלות שהמשטרה עצרה את המסיבה ועיכבה לחקירה את האחראים באשמה של הפצת מחלה מסוכנת.

   וואלה! סלבס מנסה כבר שנים להפיץ את מחלת המין שלה אבל אף אחד לא מתקרב אליה.

   אדם אליוף (יח"צ , אור גפן)
   מי המסתורית? אדם
   נטע אלחמיסטר (יח"צ , אור גפן)
   תדברו עם הסוכן. שונית, שי ונטע
   מריה דומרק (יח"צ , אור גפן)
   הבאתם מסיכה? רועי ומריה
   שוטר במסיבה של עלית (תמונות גולשים)
   למי אני רושם את הדו"ח?
   נטע אלחמיסטר (יח"צ , אור גפן)
   נגמרו ההרמות. נטע ובר