פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   יפה לו: און רפאלי בזוגיות עם דוגמנית ישראלית-בינלאומית

   פרסום ראשון: אחותו דוגמנית, אחיו מנהל זוגיות עם דוגמנית, אז למה שאון רפאלי הצעיר לא יתאהב בבחורה חדשה בחייו שהיא... דוגמנית, כמובן. הנה כל הפרטים על הזוגיות החדשה של רפאלי הצעיר. וואלה! סלבס לבבות

   יפה לו: און רפאלי בזוגיות עם דוגמנית ישראלית-בינלאומית
   באדיבות עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור

   אולי זה תורשתי, מתברר שלגברים של משפחת רפאלי יש טיפוס מסוים כשזה נוגע לבחירת בנות הזוג: דוגמניות זוהרות. ציפי הייתה כזאת, לדור יש אחת לוהטת במיוחד וכעת גם הצעיר שבחבורה, און רפאלי, מתחזק קשר עם יפהפייה ישראלית שמצליחה להשתלב גם בתעשיית הפאשן מסביב לעולם.

   לוואלה! סלבס נודע כי בשבועות האחרונים, רפאלי הצעיר מתחזק קשר טרי ולוהט עם הדוגמנית דיאן שוורץ. השם אולי אינטרנשיונל, אבל מדובר בישראלית אסלית, שמאוד נהנית עם און - דווקא במהלך התקופה המוזרה שבה כולם חיים בחודשים האחרונים!

   רכלו על הזוגיות החדשה של און רפאלי באינסטגרם

   דיאן שוורץ, און רפאלי (צילום מסך , אינסטגרם)
   תפוסים. און רפאלי ודיאן שוורץ

   מתברר שרפאלי בן ה-23, ששמו נקשר בעבר לכוכבת הנוער האמריקאית היילי סטיינפלד ובילה גם עם מאיה קיי הישראלית, נהנה מאוד מחברתה של שוורץ. מדובר בעלמת חן בת 21, שמיוצגת בסוכנות "יולי" ודגמנה לכמה מותגים מוכרים בארץ (כמו החבר החדש שלה), אבל גררה התלהבות גם כשעמדה מול המצלמה עבור "סברובסקי". ריספקט.

   למה עוד לא ראיתם את השניים האלה יחד? בהתחלה, כיוון שגם און ודיאן הסתתרו בנוחות בפרטיות ביתם בגלל בהלת הקורונה - אבל בימים האחרונים, לא תפסתם אותם רק כי לא ביליתם במקומות הנכונים. לוואלה! סלבס נודע כי בסוף השבוע האחרון השניים נהנו במסיבות של מכרים, כזוג מאוהב וצמוד לכל דבר, כך שהקשר עשוי להתפתח לזוגיות ארוכה וסופר רצינית.


   גם וואלה! סלבס מתחזקת זוגיות עם רוח רפאים, שמופיעה בחלום שלה בכל 24 בחודש.

   דיאן שוורץ (צילום מסך , אינסטגרם)
   החום של און פתאום עולה? עולה-לה-לה (אינסטגרם)
   און רפאלי, בר רפאלי משיקה בקרולינה למקה (שוקה כהן)
   מה אחותו של און, בר רפאלי, אומרת על האהבה החדשה? (צילום: שוקה כהן)
   דיאן שוורץ (צילום מסך , אינסטגרם)
   לא רק "החברה של". דיאן שוורץ (אינסטגרם)