אחרי הסגר: דנה פרידר עושה מניקור ושומרת נגיעה

רגע אחרי שראש הממשלה הורה לפתוח את מכוני היופי, הכוכבת הצעירה לא חשבה פעמיים וטסה למניקוריסטית האהובה עליה והתחדשה בלק חדש פלוס מניקור. בכל זאת, יש פפראצי בכל מקום. וואלה! סלבס משייפת

צילום: ניר פקין
30/04/2020
מי זו מאחורי המסיכה?(צילום: ניר פקין)

אם גם אתם חיכיתם רק לרגע שבו משרד הבריאות וראש הממשלה יחליטו שאפשר לפתוח את החנויות ומכוני היופי בשביל לצאת, לנשום קצת אוויר ולהתייפייף אחרי שבועות של הסגר - אתם לא היחידים, כי גם הכוכבים המקומיים נהרו למספרות, למכוני השיזוף ולכמובן, למניקוריסטיות, ממש כמו הגברת דנה פרידר, שלא יכלה לחכות יותר והגיעה לטפל בציפורניים.

עוד בוואלה!

מסתורי: מי ה"מלאך" ששומר על המדליסט האולימפי של ישראל?

וואלה! בריאות בשיתוף יטבתה
מי עושה לי ציפורניים יפות?(צילום: ניר פקין)

הכוכבת הצעירה, שבימים רגילים מככבת על הבמות ומסכי הטלוויזיה, הבינה שהיא חייבת לנצל את חלון ההזדמנויות שהעניקה הממשלה, הרימה טלפון למכון היופי הקבוע שלה - כך שאחרי מספר שעות, היא כבר התייצבה בבוטיק LUCK, הפקידה את ידייה אצל המניקוריסטית החביבה עליה ונתנה לה לטפל בציפורניים הלא משויפות. וטוב שכך, תתארו לעצמכם מה היה קורה אם צלם הפפראצי היה תופס אותה בלי מניקור!

יאללה בואי נעשה את זה(צילום: ניר פקין)

פרידר מתוקה כמובן לא שכחה להוות דוגמה לכל מי שנמצא במקום והקפידה על כל תנאי ההיגיינה - כך שבכניסה היא מדדה חום ולא הורידה לרגע את המסיכה מפניה. לא, גם לא כשהיא חייכה או הזעיפה פנים לצלם שחיכה מחוץ למקום.

וואלה! סלבס משייפת ציפורניים רק לפני שבוע האוכל בתל אביב.

להתרחק 2 מטר בבקשה(צילום: ניר פקין)
החלון חסין קורונה?(צילום: ניר פקין)
סלפי קורונה(צילום: ניר פקין)
  • דנה פרידר

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully