פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... איילת זורר חוזרת לישראל?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו איילת זורר לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... איילת זורר חוזרת לישראל?

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   איילת זורר (splash)
   השמועה אומרת ש... איילת זורר (צילום: ספלאש)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   איילת זורר (יח"צ , רפי דלויה, איציק בירן)
   נכונה או לא? (צילום: רפי דלויה, איציק בירן)

   הרבה לפני גל גדות, הייתה זו איילת זורר שייצגה את ישראל בתעשיית הקולנוע בהוליווד - והיא עשתה, ועדיין עושה, את זה בצורה מעוררת השראה. אולי זו הסיבה שכשוואלה! סלבס שמעה שהשחקנית ההורסת רוצה לחזור לארץ הקודש, היא מיד יצאה לברר איתה אם השמועה על עלייה מחדש לישראל נכונה?


   וואלה! סלבס רוצה כבר שנים לחזור לארץ הולדתה, קזחסטן, אבל הרשויות לא מאשרות לה.

   איילת זורר (רפי דלויה)
   וולקאם! אייל זורר (צילום: רפי דלויה)