מציון ברוך ועד מאיה ורטהיימר: הסלבס של ישראל "נותנים את הנשימה"

הם זוהרים בשגרה, אבל בזמן חירום הכוכבים מראים לנו כמה הם באמת נוצצים ומתגייסים למען מטרה חשובה: עשרות אמנים, ידוענים ומשפיעי רשת מקדמים את קמפיין התרומות של "יד שרה" לרכישת מכונות הנשמה ואתם יכולים להצטרף אליהם. וואלה! סלבס מתנדבת

  • יד שרה
בשיתוף "יד שרה", בשיתוף "יד שרה"
ציון ברוך בקמפיין "נותנים את הנשימה" של "יד שרה" (צילום: יח"צ)

לא ברור מתי נגיף הקורונה יעזוב אותנו, אבל דבר אחד ברור - כשקשה אז מתאחדים. זה כולל, כמובן, את האמנים והמפורסמים של ישראל, שחוץ מאתגר השירים שרץ ברשת, הופעות חיות מהסלון הביתי וקטעי סטנדאפ מאולתרים, הם מתגייסים בימים אלה לקמפיין "נותנים את הנשימה". והם נותנים!

הקמפיין של ארגון "יד שרה" נועד לגייס כספים לרכישת מכונות הנשמה ואל האזרחים הרבים הצטרפו, כמובן, עשרות אמנים, ידוענים ומשפיעני רשת, שקידמו את המסר ברשתות החברתיות, דוגמת יהודה לוי, שלום מיכאלשווילי, ליהיא גרינר, מארינה מקסימיליאן, אופירה אסייג, עדן בן זקן, ניקול ראידמן, נינט טייב, לירז צ'רכי, יובל שרף, גיא גיאור, ניקי גולדשטיין, אורי לייזרוביץ' ועוד.

המטרה: גיוס של 12 מיליון שקל לטובת רכישת הציוד. כדי לגייס תרומות נוספות, חובר ארגון "יד שרה" לאתר וואלה! NEWS למשדר מיוחד שיתקיים ביום שני (6/4), בין השעות 11:00 ל-13:00, בהגשת מירב מילר ודביר בנדק. במשדר התרומות ישתתפו אורחים ואמנים רבים, כדי לסייע בגיוס המונים מסיבי. זה הזמן שלכם לתת יד, להצטרף למאמץ ולתרום!

כדי לתרום לקמפיין "נותנים את הנשימה" הקליקו כאן

מאיה ורטהיימר בקמפיין "נותנים את הנשימה" של "יד שרה" (צילום: אתר רשמי, עמוד האינסטגרם של מאיה ורטהיימר)
מרינה מקסימיליאן בקמפיין "נותנים את הנשימה" של "יד שרה" (צילום: אתר רשמי, עמוד האינסטגרם של מרינה מקסימיליאן)
ליהיא גרינר בקמפיין "נותנים את הנשימה" של "יד שרה" (צילום: אתר רשמי, עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר)
אורי לייזרוביץ' בקמפיין "נותנים את הנשימה" של "יד שרה" (צילום: אתר רשמי, עמוד האינסטגרם של אורי לייזרוביץ')
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully