השמועה אומרת ש... אסף גרניט והחברה הרגיזו את המקורבים?

בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו אסף גרניט לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

29/03/2020
אסף גרניט (אבי כהן)

שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

טוב לדעת (מקודם)

הטיפול הטבעי שמנצח את כאבי הברכיים - בלי לצאת מהבית

מוגש מטעם אפוסתרפיה
השמועה אומרת ש... אסף(צילום: ראובן שניידר)

לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

השמועה נכונה?(צילום: ניר פקין)

אחרי לא מעט שמועות על הזוגיות החדשה של אסף גרניט ושלמור שטרוזמן - הזוג החמוד החליט לצאת מהארון, איך לא, בתמונה באינסטגרם. אבל האם יכול להיות שההודאה של הזוג עצבנה חברים משותפים של השניים? השמועה שהגיעה לוואלה! סלבס היא על כך שחברים של השניים לא אהבו את העובדה שהשניים אישרו את הזוגיות שלהם ואפילו לא טרחו לספר להם לפני על החדשות הנפלאות.

וואלה! סלבס כבר שנים מסתירה את הזוגיות שלה. אפילו בן הזוג שלה לא יודע שהם בזוגיות

את מי עצבנתם? אסף ושלמור(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully