הדוגמנית הבינלאומית שעשתה סמים בביתה של זמרת - מבלי שידעה!

  חומרים אסורים על פי החוק ותעשיית הבידור הם כנראה שילוב בלתי נמנע, אבל מה תגידו על דוגמנית שעובדת ברחבי העולם - שצרכה שורות-שורות של סמים קשים בביתה של חברה מזמרת מפורסמת, מבלי שהמארחת ידעה? וואלה! סלבס סודות

  • שאלת השבוע
  וואלה! סלבס
  (צילום: ShutterStock)

  יש המון שמועות, יש לחשושים מאחורי הגב ויש לא מעט סיפורים על כוכבים גדולים שצורכים חומרים אסורים על פי חוק, או בפשטות סמים קשים. אבל מה תגידו על אחת הדוגמניות המצליחות ביותר בעולם, שעשתה זאת במהלך אירוע שערכה זמרת - חברה טובה ומוכרת שלה - מבלי שהמארחת המפורסמת שלה בכלל יודעת?

  עוד בוואלה!

  השחקנית שהלכה מכות עם בת הזוג החדשה של האקסית

  לכתבה המלאה

  אז ככה, דוגמנית עסוקה שעובדת ברחבי העולם, הגיעה לאירוע אינטימי של חברתה הזמרת המוכרת, יחד עם כמה ברי מזל שנקלעו לסיטואציה. במהלך הערב, המדגמנת נכנסה לחדר הרחצה כדי להתרענן, אבל לא עשתה זאת לבד כי אם עוד כמה חברים קרובים (ופחות מוכרים) שנכנסו איתה לחדר הנוחיות. מה כולם עשו שם בצוותא? שורות, שורות של סמים קשים, שאולי גרמו להם להנאה גדולה יותר במהלך האירוע.

  הקטע הוא שמארחת, ילדה טובה (או רעה) שכמותה, כלל לא ידעה שזה מה שקורה במהלך הערב וכנראה הייתה זועמת על כך שהמוזמנת הנוצצת בחרה לעבור על החוק דווקא במסיבה שלה. הכי חיים על הקצה!

  (צילום: ShutterStock)
  לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

  התרעות פיקוד העורף

   walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully