פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הנסיך הארי ומייגן מרקל מתכננים לחזור לאנגליה

   מספר שבועות אחרי הסערה שפקדה את בית המלוכה, כעת הזוג הלא מלכותי מתכנן לחזור לממלכה הבריטית על מנת לקחת חלק בחתונה של הנסיכה ביאטריס שידעה לא מעט דרמות. וואלה! סלבס וולקם באק

   הנסיך הארי ומייגן מרקל מתכננים לחזור לאנגליה
   רויטרס

   נראה שהרוחות עדיין לא נרגעו בבית המלוכה הבריטי בעקבות טריקת הדלת של הנסיך הארי ומייגן מרקל בפניה של המלכה האם, כך שלאחרונה החליטה אליזבת' לקחת מהזוג הסורר את התואר המלכותי שלהם - מה שהוביל לטינופים לא ממלכתיים ברשתות החברתיות. אך נראה שאחרי כל הסערה שהתחוללה, כעת יאלצו כל בני המשפחה להיפגש פנים אל פנים בפעם הראשונה מאז הבלגן הגדול.

   מייגן מרקל בית קנדה לונדון הנסיך הארי (GettyImages)
   ישובו לאנגליה? (צילום: גטי)

   אתרי הרכילות מעבר לים מדווחים כי הזוג שוויתר על התואר המלכותי שלו וערק לקנדה, הוזמן לחתונה של הנסיכה המתוקה שתערך בעוד שלושה ימים בקפלה המלכותית ארמון סנט ג'יימס, כך שלאחר מכן תערך קבלת פנים בארמון בקינגהאם אותה תארח כמובן המלכה האם. אממה, לאור היחסים בין בני המשפחה בתקופה האחרונה - קיים חשש כי הארי ומייגן יוותרו על התענוג ולא יגיעו לאירוע המדובר, תלוי את מי שואלים כמובן.

   מייגן מרקל הנסיך הארי דרום אפריקה (GettyImages)
   יעשו סולחה עם המלכה?

   בזמן שיש מקורבים בחצר המלכה שטוענים כי הארי לא יוותר על ההזדמנות להתאחד עם המשפחה על מנת לשדר עסקים כרגיל ויגיע לחתונה, יש כאלו הטוענים שהוא עלול לדחות את ההזמנה, "ברור שהארי ומייגן הוזמנו", סיפר גורם המקורב למשפחה, "אבל זה תלוי בהם אם הם יחליטו להגיע או לא. הבעיה עם הארי ומייגן היא שהם חושבים שהם גדולים יותר מהממסד. זה כל כך חבל שהדברים מתנהלים כך".
   וואלה! סלבס הוזמנה לחתונה של הבת דודה החורגת שלה אבל הבריזה כי הכלבה התחתנה עם אבא שלה.

   הנסיך הארי, המלכה אליזבת' (GettyImages)
   תקבל אותם בזרועות פתוחות? (צילום: גטי)
   הנסיכה ביאטריס (GettyImages)
   תעשה סולחה?
   הנסיך הארי, המלכה אליזבת' (GettyImages)
   שלום בית?