קים אור אזולאי מצהירה: אני רוצה להתחתן בגיל 21

הקשיים על החיים התעשייה בגיל 17, על ההצלחה בגיל צעיר, על האימפריה המטורפת שהקימה, על איבוד הילדות ועל החברות שנטשו. וכמובן, על החבר ההורס והרצון להתחתן מיד לאחר הצבא - קים אור אזולאי פותחת את הלב בריאיון אינטימי עם אדם סרור. וואלה! סלבס מבייצת

20/02/2020
ראובן קסטרו

היא החלה את דרכה בגיל 14 כשכיכבה בסדרת הריאליטי "על הבנים והבנות" - כך שמשם הדרך לתהילה הייתה מהירה יותר ממטאור. מכוכבת רשת שעוסקת בעיקר באופנה - קים אור אזולאי הפכה בגיל 15 לאחד השמות הלוהטים בתעשיית הבידור וכיון, כשהיא רק בת 17, היא כבר מנהלת אימפריה שלמה של משחק ואופנה.

טוב לדעת (מקודם)

לא ייאמן מה קרה לו ב-10 שבועות בלבד

מוגש מטעם TI SWIM
רק בת 17(צילום: ראובן קסטרו)

בשיחה אישית עם אדם סרור, מדברת אזולאי על הקשיים של ילדה שמתנהלת בתעשייה של מבוגרים, על ההערצה המטורפת של בני נוער שגדולים ממנה ובעיקר על התחושה כי איבדה את כל שלב הנעורים, אך אל תטעו - היא לא מתחרטת לרגע. בהמשך הריאיון, מדברת הכוכבת הצעירה על החברות שאיבדה בדרך ועל תחושת חוסר השייכות שמגיעה בעקבות ההצלחה.

אימפריה של ילדה אחת(צילום: ראובן קסטרו)

אזולאי היא גם בין הכוכבות הבודדות בתעשייה שלא מתביישת לדבר על הכסף הרב שהיא מרוויחה ועל השמירה הצמודה של ההורים שלה שדואגים להשאיר אותה על הקרקע בכל הנוגע לענייני כספים ותהילה - זו אולי גם הסיבה שהיא כל כך נחושה להתחתן בגיל 21 ולהביא ילדים לעולם בהקדם האפשרי.

בגיל 21 וואלה! סלבס רוצה בסך הכל לאמץ כלב שלא יברח ממנה כמו כל הקודמים.

לא מבזבזת כסף. עם המראיין אדם סרור(צילום: ראובן קסטרו)
אובדן הנעורים(צילום: ראובן קסטרו)
רוצה להתחתן בגיל 21(צילום: ראובן קסטרו)
רוצה להצליח בחו"ל(צילום: ראובן קסטרו)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully