פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הסוד האפל של שירלי סידיק מ"האח הגדול" נחשף

   שירלי סידיק נכנסה לבית "האח הגדול" כדי לפלפל את העניינים והציגה את עצמה כברמנית - אבל היא שכחה לספר לכם באיזה מועדון מפורסם הגישה משקאות ללקוחות... שלא בדיוק הגיעו עבור האלכוהול. וואלה! סלבס חושפת

   הסוד האפל של שירלי סידיק מ"האח הגדול" נחשף
   באדיבות רשת 13

   אם גם אתם צפיתם בסוף השבוע במתח רב, בכניסה של הדיירים החדשים לבית "האח הגדול", בציפייה לראות שם את השכנה שלכם או אולי את הבחור שמתאמן אתכם במכון הכושר אבל במקום אלו - ראיתם בחורה ממש מוכרת בשם שירלי סידיק... רק שלא הצלחתם לחבר את הפנים לסיטואציה, אז וואלה! סלבס כאן על מנת לעזור לכם. שימו לב.

   רכלו על הסוד של דיירת "האח הגדול" כאן

   שירלי סידיק (יח"צ , מיכה לובטון)
   שירלי סידיק (צילום: מיכה לובטון)

   ביום שבת, כשהיא לבושה בחליפה ורודה הורסת, נכנסה לבית הכי מפורסם במדינה, הדיירת שירלי בת ה-25, מתל אביב. למי מכם שאותה דיירת נראתה סופר מוכרת, זה לא בכדי - שהרי אותה בחורה מתוקה, שהציגה את עצמה כברמנית - הגישה לכם, גברברים (ונשים) יקרים, משקה או שניים במידה וביקרתם במקום שבו עבדה.

   אז שירלי, אמנם עבדה במועדון ה"ג'ימי הו" בתל אביב לפני שנכנסה לבית, אבל סביר להניח שרוב הגברים יזכרו אותה דווקא מהבילוי שלהם במועדון "הפוסיקט" - שם הדיירת החדשה עשתה כסף כברמנית במשך שנתיים, עד שמקום הבילוי נסגר לאחרונה.

   אגב, אם אתם מצפים למופע חשפנות נועז בבית, אז הסירו ציפיות מאחר והבלונדה ההורסת מעולם לא הופיעה במועדון אלא שימשה שם רק על תקן מערבבת משקאות בלבד.


   וואלה! סלבס עבדה בפוסיקט בתור זו שמחלקת מגבונים לחים בשירותים.

   האח הגדול (צילום מסך , רשת)
   תגלה להם את הסוד? דיירי "האח הגדול: (רשת)
   האח הגדול (צילום מסך , רשת 13)
   מופתעים? מנחי התכנית, גיא זוארץ ולירון ויצמן (רשת)
   שירלי סידיק (יח"צ , מיכה לובטון)
   שירלי סידיק (צילום: מיכה לובטון)