פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... נטלי דדון והחבר עוברים לגור ביחד?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו נטלי דדון לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... נטלי דדון והחבר עוברים לגור ביחד?
   עידו שחם

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   נטלי דדון (מערכת וואלה! NEWS , שלומי צ'יקונה)
   השמועה אומרת ש... (צילום: ניר פקין)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   נטלי דדון (שוקה כהן)
   נכון או לא? (צילום: שוקה כהן)

   זוכרים שרק לפני מספר חודשים נטלי דדון חזרה לאקס שלה, שהוא בעצם האבא של בנה המתוק, ריף, וכולם שמחו על הקאמבק? אז זהו, שעכשיו הובלחה שמועה לאוזניה של וואלה! סלבס כי הפאוור קאפל המתקמבק מדבר על הסדר מגורים חדש במסגרתו הם יעברו לגור יחדיו. מרגש או סתם שמועה?

   וואלה! סלבס חזרה לגור אצל ההורים, נגמרה לה העמבה בבית.

   נטלי דדון (ניר פקין)
   עוברים לגור ביחד? (צילום: ניר פקין)