פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש...מורן אטיאס מנהלת רומן טרנס אטלנטי?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו מורן אטיאס לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש...מורן אטיאס מנהלת רומן טרנס אטלנטי?
   עידו שחם

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   מורן אטיאס (ניר פקין)
   השמועה אומרת ש... מורן (צילום: ניר פקין)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   מורן אטיאס (ניר פקין)
   רומן מעבר לים? (צילום: ניר פקין)

   על הרומן של מורן אטיאס וטום אביב נראה שאין אחד במדינה שלא דיבר, אבל למרות חרושת השמועות - לאוזניה של וואלה! סלבס דווקא התגלגלה שמועה על זוגיות לא עם שף מקומי מפורסם כי אם על רומן סוער עם בחור אלמוני שכלל לא גר בישראל. אז האם מורן מנהלת מערכת יחסים טרנס אטלנטית?

   וואלה! סלבס מנהלת רומן עם הקצב שלה. וגם עם הירקן והחלבן שלה.

   מורן אטיאס (ניר פקין)
   מה עם טום אביב? (צילום: ניר פקין)