פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... מאיה בוסקילה והסוכן המיתולוגי עושים קאמבק?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו מאיה בוסקילה לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... מאיה בוסקילה והסוכן המיתולוגי עושים קאמבק?
   .

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   מאיה בוסקילה (ראובן קסטרו)
   השמועה אומרת ש... (צילום: ראובן קסטרו)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   מאיה בוסקילה (יח"צ , אמיר מאירי)
   השמועה נכונה? (צילום: אמיר מאירי)

   על הסכסוך של מאיה בוסקילה עם הסוכן שלה לשעבר, רוברטו בן שושן, כולם כבר שמעו - כנ"ל גם לגבי הסולחה המאוד מפורסמת שלהם, כך שברגע שוואלה! סלבס שמעה שהשניים מדברים על קאמבק או במילים פשוטות יותר: שרוברטו חוזר לייצג את מאיה כמו בימים הטובים, היא מיד פנתה לזמרת המפורסמת לברר האם נכונה השמועה או שמא מדובר ברכילות שרצה בביצה?

   וואלה! סלבס רצתה להופיע בחתונה אבל הבמה לא מספיק חזקה.

   מאיה בוסקילה רוברטו רוברט בן שושן (בוצ'צ'ו)
   יחזרו או לא? (צילום: בוצ'צ'ו)