פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה מאורסים?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו מעיין אשכנזי לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה מאורסים?
   וואלה

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   מעיין אשכנזי (יח"צ , אור גפן)
   השמועה אומרת ש... מעיין (צילום: אור גפן)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   מעיין אשכנזי, אביחי אוחנה (יח"צ , אור גפן)
   השמועה נכונה? (צילום: אור גפן)

   אחרי שוואלה! סלבס סיפרה לכם על ההצעה שקיבלו מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה להשתתף בתכנית דוקו שתעקוב אחרי ההכנות שלהם לחתונה (למרות שעדיין לא הייתה הצעה) - היא יצאה לבדוק האם הזוג בכלל התארס בחשאי ועדיין מסתיר את זה מהחברים והעוקבים באינסטוש?

   וואלה! סלבס רצתה להופיע בחתונה אבל הבמה לא מספיק חזקה.

   מעיין אשכנזי, אביחי אוחנה מצטלם לסאקוני (יח"צ , אור גפן)
   מאורסים או לא? (צילום: אור גפן)