פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   חן אמסלם ומאור זגורי מפרגנים לחבר מ"זגורי"

   הפאוור קאפל השאיר את בתם הקטנה בבית ויצא לערב תרבות שכלל הקרנת בכורה של סדרה חדשה בה מככב חברם הטוב, דניאל סבג. השניים פגשו גם את כוכבי הסרט רועי ניק וליהי קורנובסקי. וואלה! סלבס נוצצת

   רועי ניק (יח"צ , ראובן שניידר)
   הפכו לזוג גם במציאות. ליהי ורועי

   אם חשבתם שרק בהוליווד התקיים אתמול אירוע נוצץ שכלל שטיח אדום, שמלות מרהיבות, חליפות מגוהצות ושלל צלמים שחילקו פלאשים לכל המוזמנים, אז זהו, שגם בישראל התקיימה פרמיירה לאחת הסדרות שהולכות לגרום לכם להיצמד למסך בתקופה הקרובה - כך שאל רחבת הסינמטק בתל אביב הגיעו לא מעט כוכבים וצעדו על השטיח האדום.

   חן אמסלם (יח"צ , ראובן שניידר)
   גנבו את ההצגה. חן ומאור

   בין שלל המפורסמים שבאו לפרגן, היה כמובן הפאוור קאפל - מאור זגורי וחן אמסלם - שהשאירו את בתם הבכורה, לאב, בבית ובאו לפרגן לחברם לסדרה "זגורי", דניאל סבג, שמשחק באחד התפקידים הראשיים בסדרה. מלבד העובדה שהשניים תפסו את מירב תשומת הלב, הם גם התחככו בכוכבי הסדרה רועי ניק וליהי קורנובסקי, שהפכו במהלך הצילומים לזוג גם במציאות.

   שי אביבי (יח"צ , ראובן שניידר)
   מזהים? שי

   עוד כוכבים שהפגינו נוכחות על השטיח האדום של סדרת הדרמה היומית של HOT, "הקיבוצניקים", היו: דינה סנדרסון שהגיעה עם החבר, יובל שפרמן, שהיה נשוי בעבר לשחקנית לירון ויסמן. כמו גם שי אביבי, מירי אלוני וליאנה עיון שמשחקים גם הם בדרמה היומית. אך לא רק הם, כי גם דפנה לוסטיג, עומר פרלמן וגל אמיתי הגיעו לפרגן לחברים שלהם מתעשיית הבידור.

   וואלה! סלבס מגיעה לשטיחים אדומים רק שיש בסופם ברביקיו.

   מירי אלוני (יח"צ , ראובן שניידר)
   ד"ש מהנחלה. מירי
   דינה סנדרסון (יח"צ , ראובן שניידר)
   מאוהבים. דינה ויובל
   ליאנה עיון (יח"צ , ראובן שניידר)
   הורסת. ליאנה
   דניאל סבג (יח"צ , ראובן שניידר)
   כוכב. דניאל
   דפנה לוסטיג (יח"צ , ראובן שניידר)
   יפה לך ורוד. דפנה
   גל אמיתי (יח"צ , ראובן שניידר)
   בא לפרגן. גל