רוסלנה רודינה מתפשטת ומדברת: "מעריכה את עדי"

שבוע לאחר סערת החלפתה של עדי הימלבלוי, התייצבה רוסלנה רודינה מול המצלמה - ודגמנה לנז'רי לצד קסניה טרנטול. על קולגה הימלבלוי אמרה: "זאת העבודה שלנו, היום זו אני ומחר מישהי אחרת". וואלה! סלבס ממשיכה הלאה

צילום: אלירן אביטל
29/12/2019
פרזנטורית חדשה. רוסלנה(צילום: אלירן אביטל)

רק לפני שבוע תעשייה שלמה סערה בעקבות סיום עבודתה של עדי הימלבלוי כפרזנטורית של חברת הלנז'רי "פמינה" זאת לאחר שלטענתה לא הרגישה מספיק בנוח עם הגזרה שלה לאחר הלידה וזאת לא מול הקולות שלחצו עליה לעמוד מול המצלמה בהלבשה תחתונה, כך שבחברה החליטו ללהק פרזנטורית חדשה - רוסלנה רודינה. מיד לאחר הפוסט שלה, הגיעו עוד קולות כמו של הפרזנטורית הקודמת, סיון קליין, שטענה שגם פוטרה בעקבות אי הסכמתה לדגמן במהלך ההיריון.

עוד בוואלה!

כיצד מתמודדים עם אסתמה?

בשיתוף zap doctors
רוסלנה רודינה. אלירן אביטל,
אחרי הסערה(צילום: אלירן אביטל)

היום (א') כשהרוחות כבר נרגעו - נעמדה רודינה אל מול המצלמות ודגמנה שלל תחתונים וחזיות כשלצידה קסניה טרנטול. השתיים החליפו לא מעט סטים של הלבשה תחתונה, כך שלמרות הקור שבחוץ, נראה שבסטודיו היה חם מאוד. רודינה כמובן נשאלה על הפרשה ואמרה, "אני מאוד מעריכה ומבינה ואוהבת אותה כאימא וכאישה, ובמיוחד את הגוף הנשי", אמרה רוסלנה על עדי, "העניין של עדי הוא מול החברה ולא קשור אליי, נקלעתי לסיטואציה שלא קשורה אליי ברמה אישית. וכאחת שעובדת בתעשייה של הדוגמנות והטלויזיה זאת העבודה שלנו, היום אני ומחר מישהי אחרת, לא צריך לקחת את זה לפן האישי".

וואלה! סלבס נקלעה לסיטואציה בין הפלאפל לשווארמה.

לוהטות. קסניה ורוסלנה(צילום: אלירן אביטל)
קר לך?(צילום: אלירן אביטל)
עושות חיים(צילום: אלירן אביטל)
כמה יופי(צילום: אלירן אביטל)
נקלעה לסיטואציה(צילום: אלירן אביטל)
ענוגה(צילום: אלירן אביטל)
מעריכה את עדי(צילום: אלירן אביטל)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully