פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בראד פיט וג'ניפר אניסטון בדרך לקאמבק?

   אז נכון, הם אמנם התגרשו לפני 15 שנה, אבל זה לא אומר שהאהבה הישנה לא ניצתה מחדש בלבבותיהם של אחד הזוגות הכי יפים שידעה הוליווד. השניים בילו ביחד במסיבה שערכה כוכבת חברים אבל לא ברור מה טיב היחסים ביניהם. וואלה! סלבס נוסטלגיה

   בראד פיט וג'ניפר אניסטון בדרך לקאמבק?
   ספלאש

   השנה: 2005. הזוג המדובר: ג'ניפר אניסטון ובראד פיט. הטרגדיה: השניים מודיעים כי הם מחליטים להתגרש אחרי חמש שנות נישואים. השמועות: פיט, שבאותה תקופה צילם את הסרט "מר וגברת סמית" ניהל רומן עם הכוכבת שלצידו, אנג'לינה ג'ולי - מה שהוביל לגירושים ולהפיכתם של בראנג'לינה לאחד הזוגות הכי חזקים ובולטים בהוליווד, מה שכאמור, נגמר גם בגירושים די מכוערים.

   ג'ניפר אניסטון ובראד פיט בטקס האמי 2004 בראד אמי (GettyImages , Kevin Winter)
   חגגו ביחד. ג'ניפר ובראד

   כעת, 15 שנים לאחר מכן, נראה שבראד וג'ני מראים סימנים של קאמבק או לפחות של חברות אמיצה - אחרת איך תסבירו את העובדה שהשחקן המוכשר הגיע למסיבת חג המולד שאירחה אניסטון בביתה שבהוליווד? עדי ראייה ידעו לספר כי בראד הגיע למסיבה הסודית, בה נכחו גם אקסית אחרת שלו, גווינת' פאלטרו, קייט הדסון וג'ימי קימל, "הם שמרו על קשר כמה פעמים מאז יום ההולדת שלה ומאז הם בקשר חברי", סיפר מקור. עד ראייה אחר סיפר כי "לא הייתה ביניהם הרבה אינטראקציה במהלך הערב, אבל הוא חיבק אותה".

   וואלה! סלבס רצתה לחזור לקשר עם הגרוש שלה אבל אז היא גילתה שהוא פשט רגל.

   בראד פיט וג'ניפר אניסטון על השטיח האדום בשנת 1999 (GettyImages)
   יש סיכוי לקאמבק?
   בראד פיט וג'ניפר אניסטון על השטיח האדום בשנת 2004 (GettyImages)
   חג מולד שמח