אמנון גולדמן
15/12/2019

השמועה אומרת ש... לבל אגם יש חבר חדש ומפורסם?

בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו בל אגם, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

בל אגם (עידו שחם)

שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

טוב לדעת (מקודם)

איך צפוי להיראות עתידנו בעידן הרכבים האוטונומיים?

בשיתוף ביטוח ישיר
השמועה אומרת ש... בל(צילום: ניר פקין)

לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

נכון או לא?(צילום: ניר פקין)

בל אגם פרצה לחייכם בסערה בריאליטי "גולסטאריות" אבל מאז נראה שהקריירה שלה רק ממריאה כך שלאחרונה היא אף נבחרה לאשת השנה של "פורבס", אבל האם אי פעם שמעתם פרטים עסיסיים על חייה האישיים? אז זהו, שוואלה! סלבס שמעה גם שמעה - שלגברת המגונדרת יש אהבה חדשה, ולא סתם, השמועה אומרת שאגם מנהלת זוגיות עם גברבר מפורסם מהתעשייה.

וואלה! סלבס ניהלה זוגיות סודית עם ההוא עם השפם מ"הכל עובר חביבי".

יש חבר או אין?(צילום: רפי דלויה,שוקה כהן)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully