פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... עדי אשכנזי רוצה להיכנס לחבורת גל גדות?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו עדי אשכנזי, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... עדי אשכנזי רוצה להיכנס לחבורת גל גדות?
   אבי כהן

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   עדי אשכנזי (ניר פקין)
   השמועה אומרת ש... עדי (צילום: ניר פקין)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   עדי אשכנזי (אביב חופי)
   נכונה השמועה? (צילום: אביב חופי)

   את החברות של מיה דגן ועדי אשכנזי כולם מכירים והשתיים טורחות להעלות זיכרונות מימי "בית צבי" בכל הזדמנות, זו אולי הסיבה לכך שהשמועה שהגיעה לאוזניה של וואלה! סלבס נשמעה לה מאוד הגיונית - על פיה אשכנזי הרגישה שמשתלטים לה על החברה וביקשה ממיה שתכניס אותה לחבורת גל גדות, רותם סלע ושות'?
   וואלה! סלבס מנסה שנים להיכנס לחבורת שוקולד, מנטה, מסטיק.

   עדי אשכנזי, מיה דגן (אביב חופי)
   ביקשה טובה? (צילום: אביב חופי)
   מסיבה ליעל גולדמן 2017 (צילום מסך , אינסטגרם)
   רוצה להיות חלק מהחבורה?