פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   תראו, ככה בן אל תבורי מתחיל עם בנות

   הזמר המפורסם כנראה התעורר בבוקר עם חשק עז לקצת אהבה, אז הוא פשוט שוטט באינסטגרם, נתקל בבחורה שמשכה את עיניו וניסה להתחיל איתה - עד שהיא סיפרה לו שהיא בת 17 ותפוסה. וואלה! סלבס מסירה עוקב

   בן אל תבורי (ניר פקין)
   מה שורת הפתיחה שלך? בן אל (צילום: ניר פקין)

   אם גם אתם מיהרתם לשמוח כשראיתם את התיעוד של בן אל תבורי והאקסית, אורטל עמר, ביום ההולדת של מיכל הקטנה וקיוויתם שאולי מדובר בקאמבק, אז לוואלה! סלבס יש חדשות לא ממש משמחות כי נראה שתבורי ג'וניור לא ממש מחכה לקאבמק וממשיך לנסות את מזלו עם בנות אחרות שהן לא אם בנו, אז איך הוא עושה את זה?

   התכתבות בן אל תבורי (צילום מסך)
   ככה זה מתחיל

   לידי וואלה! סלבס הגיע תיעוד בלעדי של שיחה שנערכה בצ'אט הפרטי באינסטגרם בין התבורי לבחורה בשם עדי אליהו - השיחה התחילה באימוג'י של אש ששלח הזמר המפורסם לבחורה שאותה הוא לא ממש מכיר, כך שמהר מאוד הוא כבר קרא לה 'חיים' ושאל אותה בת כמה היא, כשהבחורה ניסתה לבדוק אם הוא מתחיל איתה, מיד הצהיר בן אל שהוא רק מפרגן לה ואף רמז לה שהיא צעירה מדי.

   התכתבות בן אל תבורי (צילום מסך)
   ממשיך

   על מנת שלא יהיו אי הבנות, המשיכה הנערה הצעירה להסביר לו שיש לה חבר ושהיא מאוהבת בו, כך שגם אם הוא חשב להתחיל איתה - אין לו ממש סיכוי. הכוכב המפורסם סיים את השיחה כשהסביר לה ש"לימדו אותי שמילה טובה מעלה חיוך לבנאדם ממולך" ואיחל לה שבוע מדהים.

   המילה הטובה היחידה שמישהו אמר לוואלה! סלבס זה "שמנה".

   התכתבות בן אל תבורי (צילום מסך)
   שבוע מדהים
   עדי אליהו (צילום מסך)
   תפוסה חזק. עדי
   עדי אליהו (צילום מסך)
   רק בת 17
   הברית של תו פרינס תבורי, בן אל תבורי, אורטל עמר (צילום מסך , אינסטגרם)
   אולי בכל זאת תחזרו? בן אל ואורטל