פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... יעל פוליאקוב בחרה להיעלם מהביצה המקומית?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו יעל פוליאקוב לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... יעל פוליאקוב בחרה להיעלם מהביצה המקומית?
   וואלה

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.


   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   יעל פוליאקוב (רפי דלויה)
   השמועה אומרת ש... יעל (צילום: ניר פקין)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   יעל פוליאקוב (רפי דלויה)
   נכון או לא? (צילום: רפי דלויה)

   את יעל פוליאקוב כולם מכירים על שלל דמויותיה השונות ובעיקר המצחיקות, לכן כשוואלה! סלבס שמה לב שהמצחיקולה החלה לדלל את נוכחותה על מסך הטלוויזיה ובעיקר על שטיחים אדומים - היא החלה להאמין לשמועה כי יעל אכן החליטה להיעלם קצת מהנוף הביצתי. אז האם נכונה השמועה?


   וואלה! סלבס החליטה להיעלם מהביצה לאחר שהוציאו נגדה צו הרחקה.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   נעלמה או לא? (צילום: אור גפן)