פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   משפחת נשר משיקה, החברים מגיעים לפרגן

   יובל שרף, אדיר מילר ולירז צ'רכי - היו רק חלק מהמוזמנים שהגיעו לפרגן ולתמוך במשפחתו של אבי נשר לרגל השקת תערוכת הווידאו של אשתו, איריס נשר, בה מתועד בנם שהלך לעולמו בתאונת דרכים טרגית. וואלה! סלבס מחבקת

   אבי נשר, אדיר מילר (רפי דלויה)
   באו לחבק. אבי, אדיר, שלי ואיריס

   את סיפור התאונה המזעזע של ארי נשר, בנם של הבמאי אבי נשר והאמנית איריס נשר, אין אחד שלא מכיר ולא זוכר - הנער הצעיר ומלא שמחת החיים שנסע על קורקינט ביחד עם חברו ומצא את מותו לאחר שרכב פגע בהם. כעת, שנה לאחר מותו, החליטה אמו לחשוף רגעים אישיים מחייו של בנה המנוח בתערוכת וידאו מיוחדת - בה מוצגים קטעי וידאו של בנה בשלל מוזיאונים ברחבי העולם.

   אבי נשר, לירז צ'רכי (רפי דלויה)
   הכוכבות שלו. אבי, לירז ונטע

   התערוכה שנקראת "מחוץ לזמן", מביאה תיעודים של נשר ז"ל נרדם במוזיאונים ברחבי העולם מגיל ילדות ועד לסמוך למועד מותו הטרגי, יצירה שהייתה מיועדת להצגה במוזיאון עוד קודם לטרגדיה המשפחתית, וקיבלה משמעויות נוספת לאחר מותו בטרם עת, כך שאל ההשקה הגיעו לא מעט מחברי התעשייה שבאו לתמוך במשפחה המפורסמת.

   יובל שרף (רפי דלויה)
   מתוקה. יובל

   בין האורחים שהגיעו להגיד שלום ולצפות בתערוכה היו: אדיר מילר ואשתו שלי שפגשו במקום את כוכבות סרטיו של נשר כמו לירז צ'רכי שהגיעה עם בעלה תום אבני ושוחחה ארוכות עם החבר נטע גרטי. גם נלי תגר באה לחלוק כבוד לצד גלעד כהנא וחיים יבין.

   וואלה! סלבס שולחת חיבוקים ונשיקות למשפחת נשר ומחכה שילהקו אותה כבר לאחד הסרטים, אפילו בתור נערת המים.

   אבי נשר, רני רהב (רפי דלויה)
   פרח לב הזהב. אבי עם רני והילה רהב
   אבי נשר, חיים יבין (רפי דלויה)
   עם מר טלוויזיה. אבי וחיים
   נלי תגר, נטע גרטי (רפי דלויה)
   חברות לסט. נלי ונטע