פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   כוכב "בקסטריט בויז" הוציא צו הרחקה נגד אחיו

   אחד מהכוכבים הכי בולטים של הניינטיז הוציא צו הרחקה נגד אחיו הצעיר והמפורסם לא פחות בטענה כי הוא מאיים שירצח את אשתו ואת התינוק שגדל בבטנה. וואלה! סלבס הכל נשאר במשפחה

   ניק קרטר (GettyImages)
   אחים בדם. ניק וארון

   נראה שיש אנשים שלא ממש יודעים לכבס את הכביסה המלוכלכת שלהם בבית ממש כמו שהם לא יודעים להתמודד עם ההצלחה של בן משפחתם - זה בדיוק המקרה במשפחת קרטר המפורסמת והבלונדינית שלא ממש מצליחה לעשות שלום בית בין שני האחים - ניק קרטר וארון קרטר - כך שהבוקר (ד') אתרי הרכילות מעבר לים חוגגים בעקבות המידע החדש והמסעיר שמגיע אליהם.

   ניק קרטר (GettyImages)
   חמודים

   אחרי שלל מריבות, טינופים ושלל ירקות בין האחים הבלונדיניים, כעת מוציא האח הגדול צו הרחבה כנגד אחיו הקטן. הסיבה: ארון, שעל פי הטענות קצת איבד את שפיותו, מאיים לרצוח את אשתו של אחיו הגדול, לורן קיט, כמו גם את התינוק המתוק שגדל בבטנה ועדיין לא יצא אל אוויר העולם. נשמע לכם מלחיץ?

   ניק קרטר (GettyImages)
   בימים טובים יותר

   על פי הטענות, קרטר הגדול טוען כי אחיו הצעיר, "לאחר בחינה מדוקדקת, אני ואחותי אנג'ל מצטערים לבשר שהחלטנו להוציא צו מעצר נגד אחי אהרון", צייץ קרטר והוסיף, "לאור התנהגותו המדאיגה יותר ויותר של אהרון וההודאה האחרונה שלו שהוא מקיים מחשבות וכוונות להרוג את אשתי ההרה ואת ילדתי שטרם נולד, לא נותרה לנו ברירה אלא לנקוט בכל אמצעי אפשרי כדי להגן על עצמנו ועל משפחתנו".

   וואלה! סלבס הוציאה צו הרחקה לאחותה החורגת אחרי שאיימה לגנוב לה את המסיבמבה מהארון.

   ניק קרטר (GettyImages)
   נראה אם יש לך אומץ לגעת לי בתינוק