פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   עולם תחתון: פריס הילטון שוב חשפה מה קורה לה מתחת לשמלה

   זאת הייתה אמורה להיות עוד מסיבת השקה עבור יורשת אימפריית בתי המלון פריס הילטון, שהגיעה לפרגן לחברה הטובה קים קרדשיאן - או בעצם למשוך את הצומי בכניסה לאיוונט, כשהראתה "בטעות" מה קורה מתחת לשמלה שלה. וואלה! סלבס תחתונית

   פריס הילטון (GettyImages)
   חשיפה לא נאותה? פריס הילטון בחגיגה של קים

   טעות לעולם חוזרת? תשאלו את פריס הילטון - יורשת אימפריית בתי מלון, כוכבת ריאליטי נושנה ולנצח בלונדינית בת 38 - שיצאה בסוף השבוע לעוד מסיבת השקה מדוברת בניו יורק, כשהיא לבושה במיטב המחלצות כמובן, רק כדי שהצלמים יתעדו מה קורה... תחת הבגד הנוצץ. כן, זה עולמה התחתון של הגברת שנחשף מול הפלאשים. שוב.

   רכלו על התמונות המביכות של פריס הילטון באינסטגרם

   פריס הילטון, קים קרדשיאן (GettyImages)
   פאן להןןןןן. קים קרדשיאן עם הילטון

   זה לא שאי אפשר לבחון אותה בקלטת הסקס המפורסמת, זה לא שהאיברים הפרטיים שלה לא תועדו בעדשת הפפראצי כבר פעם, פעמיים או שלוש בעבר - כמו שהעולם חשב שאם היא וקים קרדשיאן יכלו להשלים ולשוב להיות חברות טובות אחרי שנים של נתק, אם היא התארסה ונפרדה והתארסה ונפרדה והתבגרה, הילטון פשוט תלמד שלא לוותר על התחתונים כשהיא יוצאת לאירועים מתועדים.

   אז זהו, ששמלת הכסף בעלת השסע העמוק שלבשה לאירוע ההשקה של שיתוף הפעולה המטופח של קים עם הדוגמנית וויני הארלו - לא השאירה מקום לדמיון. גרבוני הרשת של הילטון נלבשו, אבל על התחתונים, פריס ויתרה, כך שמזווית מסוימת, התמונות והפלאשים חשפו את מה שבדרך כלל נהוג להסתיר בפומבי.


   וואלה! סלבס לא ראתה כזה מחזה מאז... אביבה תבורי?

   פריס הילטון, קים קרדשיאן, וויני הארלו, ג'ונתן צ'בן (GettyImages)
   רגע אחרי שגילו מה קורה לה מתחת לשמלה. פריס עם קים, וויני הארלו וג'ונתן צ'בן