הסלבס פותחים חזית: מי במשפחת נתניהו חייב לחשוב לפני שהוא מדבר?

למי המפורסמים יצביעו בסיבוב הבחירות השני לשנת 2019? מי במשפחת נתניהו חייב לחשוב פעמיים לפני שהוא פותח את הפה? והאם המפורסמים יודעים כמה זמן ביבי מכהן כראש ממשלה? צפו במה שהם חושבים. וואלה! סלבס משאל רחוב

אמנון גולדמן
17/09/2019
סלבס על הבחירות, ספטמבר 2019

רגע לפני שאתם הולכים בפעם השנייה השנה לקלפי הקרוב לביתכם, מכניסים פתק למעטפה עם המועמד הראוי ביותר בעיניכם לכהן בכנסת ישראל ומשלשלים אותה לתיבה הכחולה, וואלה! סלבס ערכה משאל עם בקרב התושבים המפורסמים במדינה - ובדקה איתם למי הם מתכוונים להצביע בבחירות הקרובות?

בסיבוב הקודם זה נראה ככה

מדגם הסלבס: למי המפורסמים הישראלים מצביעים? צפו

לכתבה המלאה

"בהחלט כחול לבן", אמרה טהוניה רובל ממש כמו לירן כוהנר, לעומתה לאה שנירר לא הסכימה לגלות ואילו יעל פוליאקוב וג'ני צ'רוואני ענו חד משמעית שהן לביבי לא יצביעו. רק נועה קירל החליטה שהשנה, למרות שמלאו לה 18 ויש לה את הזכות להצביע - היא תמנע מלהגיע לקלפי ואולי תעשה זאת בעוד ארבע שנים, בבחירות הבאות.

רכלו על הסלבס הפוליטיים באינסטגרם

כחול לבן! טהוניה רובל(צילום: אור גפן)

אגב נתניהו, כשנשאלו המפורסמים מי מבני המשפחה חייב אבל חייב לחשוב פעמיים לפני שהוא פותח את הפה - כאן הרוב היה די מוחלט כשכולם שאגו את השם של בנו הבכור של ראש הממשלה, הלא הוא יאיר נתניהו, שלא מפחד לומר את מה שהוא חושב, גם אם לפעמים מדובר בדברים קצת בוטים או לא נעימים.


וואלה! סלבס רצה לקלפי אבל אז היא גילתה שאין בופה חינם וחזרה הביתה.

מי חייב לחשוב לפני שהוא מדבר? יעל פוליאקוב(צילום: רפי דלויה, אביעד זיסמן)
לא מגלה! לאה שנירר(צילום: אור גפן)
תצביע בעוד 4 שנים. נועה קירל(צילום: שוקה כהן)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully