פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מעריצים: "מייגן מרקל עושה מנחוס לסרינה וויליאמס"

   הדוכסית המתוקה השאירה את בעלה והילד הקטן בבית ונסעה כל הדרך לארצות הברית רק בשביל לצפות בחברה הטובה, סרינה וויליאמס, מפסידה בגמר הגדול לילדה בת 19. ברור שהמעריצים האשימו אותה שהיא מביאה מזל רע. וואלה! סלבס מורידה

   מייגן מרקל (GettyImages)
   במתח. מייגן

   נראה שהכל כבר נאמר על הדוכסית מייגן מרקל - שהיא רעה, שהיא הולכת נגד חוקי הממלכה, שהיא משליטה טרור, שהיא מפטרת עובדים על ימין ועל שמאל ועוד ועוד, אבל נראה שעכשיו כל השיאים נשברים כשהטענה החדשה היא שלא רק שהיא עושה נאחס לקייט מידלטון אלא גם לחברה הכי טובה שלה, הטניסאית סרינה וויליאמס.

   מייגן מרקל (GettyImages)
   כל הכבוד

   מרקל, שהחליטה בפעם הראשונה לעזוב את בנה הצעיר, ארצ'י, רק בשביל לצפות בוויליאמס בגמר הטניס הגדול של ארצות הברית, התיישבה לצד בעלה ושורה לפני עורכת ווג, אנה ווינטור, ונראתה מאוד שקועה במשחק תוך שהיא מוחאת כפיים כשצריך, מתאכזבת ובעיקר עושה פרצוף עצוב כשחברתה מפסידה לילדה בת ה-19 ביאנקה אנדרסקו.

   מייגן מרקל (GettyImages)
   ייישששש

   אם חשבתם שכאן נגמרה הדרמה, אז אתם טועים כי ההפסד של וויליאמס עשה סיבוב ונחת על ראשה של הדוכסית שהואשמה בכך שהיא עושה עין רעה ומנחסת לסרינה את הניצחונות. ויש גם הסבר - על פי המעריצים של הטניסאית, זו כבר פעם שלישית שהדוכסית מגיעה למשחק של החברה הטובה ורואה אותה מפסידה. זה קרה בווימבלדון 2018 ו-2019 וכמובן כעת בגמר הגדול. אז הדוכסית מביאה את המנחוס או לא?

   וואלה! סלבס יורקת 3 פעמים בכל פעם שהיא מסתכלת במראה.

   מייגן מרקל (GettyImages)
   היידה!
   מייגן מרקל (GettyImages)
   מאוכזבת יאחתי
   מייגן מרקל, גמר אליפות ארה"ב (GettyImages)
   מנחוסה?
   סרינה וויליאמס (GettyImages)
   נו מה?!
   סרינה וויליאמס (GettyImages)
   הכל בגללך מייגן!