פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... גל גברעם וטום אביב עברו לגור ביחד?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו גל גברעם לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... גל גברעם וטום אביב עברו לגור ביחד?
   אבי כהן

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   גל גברעם (שוקה כהן)
   השמועה אומרת ש... (צילום: שוקה כהן)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   גל גברעם (אביב חופי)
   השמועה נכונה? (צילום: אביב חופי)

   על הזוגיות של גל גברעם עם המאסטר שף, טום אביב, כולם כבר שמעו שלא לומר ראו את כמויות האהבה והדביקות שהם מרעיפים אחד על השני, לכן זה רק מתבקש שהשניים כבר יעברו לגור ביחד בדירה המפוארת שלו במגדל היוקרה, אז האם נכונה השמועה שהם עוברים לגור ביחד?

   וואלה! סלבס עברה לגור עם אהבת חייה - האבא של האח החורג שלה.

   גל גברעם, טום אביב (יח"צ , צ'ינו)
   עוברים לגור ביחד או לא? (צילום: צ'ינו)