פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   לא תאמינו! מי היועצת האישית של מייגן והנסיך הארי?

   לא מדובר ביועצת מקצועית או מתמחה בתחום התקשורת, כי מי שנותן לזוג המלכותי את העצות החשובות באמת היא מישהי ששניהם מכירים טוב מאוד. וואלה! סלבס לוחשת לנסיכים

   מייגן מרקל הנסיך הארי מלך האריות לונדון (GettyImages)
   מי לוחש להם באוזן? הארי ומייגן (צילום: גטי)

   זה ידוע שבני משפחת המלוכה לא עושים צעד אחד, לא מוציאים מילה מיותרת או מצייצים ברשתות החברתיות מבלי שהדבר לא עובר דרך עשרות יועצים, מומחים ואנשים שכל עבודתם וייעודם בחיים - הוא לשמור על בני המשפחה הכי חשובה בעולם שלא יעשו שטויות או יפדחו את הכתר שהם נושאים על ראשם או חלילה את הבוסית הגדולה, המלכה האם.

   מייגן מרקל (GettyImages)
   הלוחשת לנסיכים. הארי, מייגן ודוריה (צילום: גטי)

   אלא שעכשיו, כך נראה, במסגרת ה"אני-לא-שמה-פס-על-כללי- משפחת-המלוכה" מתברר שהזוג המלכותי, הנסיך הארי ואשתו מייגן מרקל, מעדיפים שלא להשתמש באנשי מקצוע שהתאמנו כל חייהם בשביל להגיע לתפקיד המיוחל אלא במישהי שהם סומכים עליה קצת יותר, אחת שמכירה אותם. כלומר, ממש מכירה אותם מקרוב.

   מייגן מרקל (GettyImages)
   תעשי בדיוק מה שאני אומרת לך (צילום: גטי)

   חברים של הזוג סיפרו לאתרי הרכילות כי מי שבאמת לוחש באוזניהם של הזוג המלכותי היא לא אחרת מאשר דוריה ראגלנד - המוכרת כאמה של מרקל. "היא אחראית לכמה מההחלטות החשובות ביותר שקיבל הזוג בתקופה האחרונה", סיפר מקורב, "היא אמנם גרה בלוס אנג'לס אבל היא תמיד זמינה להם בכל שעה ובכל רגע. הם מתייעצים איתה בכל דבר".

   מייגן מרקל (GettyImages)
   עצה טובה מאמא שמבינה

   עוד מספרים מקורות בארמון כי דוריה היא זו שאחראית גם לפיטורן של שלוש מטפלות בשבועות האחרונים מאז שארצ'י נולד, "אנשים חושבים שהיא רגועה וקלילה כי היא מורה ליוגה", סיפר מקורב, "אבל כמו כל אמא היא קשה מאוד כשזה נוגע לבת שלה". כמו כן ידע לספר מקורב אחר כי "הנסיך הארי מעריץ את דוריה, במיוחד בימים אלו שהשניים סומכים על מספר מאוד מצומצם של אנשים שמקיפים אותם"

   וואלה! סלבס לוחשת רק לחיות מחמד המפוחלצות שלה.