הסוד האפל של כוכב "המירוץ למיליון" נחשף

אתם רגילים לראות אותו בעיקר מצחיק אתכם על המסך לצד אחיו התאום בריאליטי המפורסם, אבל מה שאתם לא יודעים הוא שיצחק ממן מחזיק בעברו סוד אפל - ולא ממש מצחיק - שגרם לפיטוריו מעבודתו. וואלה! סלבס אילנה דיין

13/08/2019
המירוץ למיליון ישראל עונה 7. עדי אורני,
מי מסתיר פה סוד?(צילום: עדי אורני)

זה לא סוד שברגע שנכנסים לתכנית ריאליטי, צריך לקחת בחשבון שכל הסודות האפלים מהעבר עלולים להיחשף. כן, ממש תיבת פנדורה שנפתחת וכל השרצים יוצאים החוצה. אז נכון, לא תמיד זה קורה ולפעמים זה גם לוקח זמן, אבל היי, הנה סוד שיצחק ממן, מתמודד "המירוץ למיליון", בטח לא חשב שיתפרסם.

בואו לדבר על הסוד הגדול של המתמודד באינסטגרם של וואלה! סלבס

טוב לדעת (מקודם)

הסוד לשיפור חיי המין שלכם – כעת במבצע מיוחד

מוגש מטעם "גברא"
סוד כמוס? האחים ממן(צילום: יח"צ)

אז נכון, אתם מכירים אותו בעיקר כחצי מהצמד "יצחק וחביב" - האחים התאומים הגאים שמנהלים עסק לקוסמטיקה וטיפוח, אבל נראה שהרבה לפני שפתחו את העסק שלהם - עבד יצחק ברשת האופנה "twenty four seven". הכל היה טוב ויפה עד שיום אחד הוא נתפס, כך על פי החשד, במעילה בכספים. בזמן שממן טוען שמדובר בטעות חד פעמית שנעשתה בתום לב, יש הטוענים כי היה מדובר בשיטה בה הצליח לגנוב לא מעט כספים מהחברה. כך או כך, אותו ממן פוטר מהחברה ולא חזר לעבוד שם. עם זאת, לא נפתח נגדו תיק פלילי.

מחברת האופנה סרבו להגיב לידיעה

מהפקת התכנית נמסר: "מדובר במקרה חד פעמי שקרה לפני מספר שנים. המקרה נעשה בתום לב ונסגר כלא היה. צר לנו שיש גורמים שמנסים להתפרסם על חשבון הצלחתם של האחים ממן אשר זוכים לאהבה גדולה מצד הקהל".

וואלה! סלבס מעלה בכספי המאפיה שעבדה בה ולקחה חמש סופגניות בעשרה שקלים במקום שלוש.

טעות אנוש או מעילה מתוחכמת?(צילום: ניר פקין)
תיבת פנדורה(צילום: עדי אורני)
  • המירוץ למיליון

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully