פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שני גולדשטיין הופכת למייגן מרקל ומגלה איך הסתירה את הזוגיות החדשה

   אחרי שהוציאה את הזוגיות החדשה שלה מהארון, תרתי משמע, שני גולדשטיין מספרת מדוע התעכבה כל כך: "בהתחלה הכול צריך להיות מתחת לפני השטח, לא בסטוריז". כששמעה שמייגן מרקל לא יודעת להחזיק את ארצ'י נכון היא נדהמה, אבל מה היא חושבת על ילדים משלה?

   שני גולדשטיין הופכת למייגן מרקל ומגלה איך הסתירה את הזוגיות החדשה
   מראיין: אמנון גולדשטיין, צלם: עידו שחם, עורכת: דפי מקל

   רק בשבוע שעבר יצאה שני גולדשטיין, לשעבר משתתפת "האח הגדול", בגילוי דרמטי: יש לה בת זוג חדשה. גולדשטיין נפרדה לאחרונה מבן הזוג הקודם שלה, עומר גורדון, והשיקה זוגיות עם עדי כרמלי. הדייטינג של בנות הזוג הוחבא במשך כחודשיים. בהפקה שצילמה לפני כן עבור "רויאלטי", במהלכה גילמה את מייגן מרקל, הסבירה מדוע זה לקח כל כך הרבה זמן.

   "אני לא מהמסתירות", אומרת גולדשטיין, "למדתי מהזוגיות האחרונה לא לתת לכל הציבור לדעת מה קורה על ההתחלה. זו לא הסתרה, זו הצנעה. איך מצניעים? אין סטורי ואינסטגרם, הכול מתחת לפני השטח, ויותר בילויים ביתיים".

   הקודם
   הבא
   שני גולדשטיין בתפקיד מייגן מרקל בהפקת רויאלטי (אתר רשמי)
   עבודה קשה על הפנים עד שהגיעה לתוצאה הרצויה. שני גולדשטיין ומייגן מרקל

   שמלה: מארק קיין

   לא היה קל לאפר את גולדשטיין כדוכסית מסאסקס. "מייגן חצי אפרו-אמריקאית ולי יש מקסימום גנים רומניים", מודה גולדשטיין בחיוך, "אבל עבדו לי על הפנים, יש לי המון נמשים כמו לה. שינו לי את הפנים לחלוטין".

   גודלשטיין הופתעה לשמוע על הביקורות כלפי מרקל על כך שהיא לא יודעת להחזיק את ארצ'י: "מהה?! אתה מפתיע אותי. היא נראית כזאת אימהית ורחומה. נשמע לי שלא מתאים לה".

   את רוצה ילדים משלך?

   "עוד לא".

   מתי?

   (בצחוק מתגלגל): "צאו לי מהרחם..."

   ומה לגבי התכשיטים בהפקה? "יש עלי טבעת עם פנינה, עיטור יהלומים מאוד יפה, תכשיט מהמם מזהב, צמיד ושרשרת שממש אהבתי. באופן כללי אני נמשכת לגברים די נשיים, אז כן - אני בעד גברים שעונדים תכשיטים".

   וואלה! סלבס חוגגת את העובדה שהדילמה הזאת נפתרה.