פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   איציק זוהר נפצע במהלך צילומים ל"גולסטאר"

   כדורגלן העבר, שנמצא בימים אלו בברזיל לצילומי הריאליטי, קרע את שריר התאומים ונאלץ לחזור לספסל כשהוא הולך על קביים. היום (ה') הוא כבר ינחת בארץ להמשך טיפול. וואלה! סלבס צולעת

   איציק זוהר שחקן העבר במשחק הוקרה לזכרו של אבי כהן (אתר רשמי , אסף דהן, מטה ההנצחה לאבי כהן)
   הכדור הוא עגול? איציק (צילום: אסף דהן)

   נראה שאיציק זוהר כבר חווה הכל במהלך קריירת המשחק שלו, בטח בכל הנוגע לפציעות, חבלות ומכות קשות, אבל נראה ששום דבר לא הכין אותו שאת אחת הפציעות הקשות בחייו הוא יחווה דווקא במהלך צילומים לתכנית ריאליטי. נכון, אמנם מדובר בריאליטי כדורגל, אבל היי, כשהשחקנים האחרים הם דודו מעפולה ודין מירושניקוב - קצת קשה לדמיין את זה קורה.

   איציק זוהר בנתב"ג (רפי דלויה)
   פציעה קשה (צילום: רפי דלויה)

   ביום שלישי, ממש יממה לפני שהם עולים על המטוס בחזרה לארץ ישראל, התקיים משחק בין שתי הקבוצות של "גולסטאר" כשלפתע, בזמן שניסה לבעוט זוהר בכדור - הוא עשה תנועה לא נכונה ונפל על הרצפה תוך שהוא מתפתל מכאבים. פרמדיקים שהיו במקום נכנסו למגרש והעניקו לו טיפול במשך חצי שעה כשבסופו קבעו כי הוא קרע את שריר התאומים.

   ויקי פרץ עם איציק זוהר במשחק הוקרה לזכר אבי כהן (אתר רשמי , אסף דהן, מטה ההנצחה לאבי כהן)
   נשאר על הספסל (צילום: אבי דהן)

   לצערו של הכדורגלן הוותיק הוא נאלץ להתפנות מהמגרש, כך שמהר מאוד חבשו לו את הרגל והצמידו לו זוג קביים שילוו אותו בימים הקרובים. עם זאת, למזלו של איציק - היום הוא כבר ינחת בישראל כאן תמתין לו בת הזוג האוהבת והילדים התומכים שיטפלו בו וידאגו לכל צרכיו.

   וואלה! סלבס קרעה במכות את שני התאומים ששכבו איתה בלי לספר להם שהם שניים ולא אחד.

   איציק זוהר (יח"צ , אור גפן)
   לאורה תטפל בו בבית (צילום: אור גפן)