פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   גילה אלמגור חוגגת 80 - החברים מפרגנים

   האישה הראשונה של התיאטרון הישראלי חגגה אתמול (ג') יום הולדת 80 ואיפה המקום הכי נכון לעשות את זה אם לא על הבמה לצד החברים הטובים ובני המשפחה שהגיעו לפרגן. וואלה! סלבס מומלדת לאביה

   גילה אלמגור חוגגת 80 - החברים מפרגנים
   יח"צ

   את הסרט "הקיץ של אביה" נראה שאין בית בישראל שלא צפה ולא מכיר בטח ובטח את הסצנה קורעת הלב בה לאביה יש יומולדת ואף אחד לא מגיע עד שהאמא שלה מנסה בכח לאסוף את ילדי השכונה על מנת שיחגגו לה וישמחו אותה. נראה שמאז, אין מישהו במדינת ישראל שלא חגג לעצמו יום הולדת עם החששות הכבדים שלא תהיה לו "מומולדת כמו של אביה" או במילים אחרות - שאף אחד לא יגיע לחגוג עימו. אז זהו, שנראה שאפילו את גילה אלמגור, כוכבת הסרט, החששות האלו עדיין מלווים כך שהיא מסרבת לחגוג לעצמה מסיבות יום הולדת. טוב נו, מזל שיש את החברים הקרובים שיעשו זאת עבורה.

   גילה אלמגור (יח"צ , איציק בירן)
   כמה אהבה. גילה, יעקב ומנכ"לית הסינמטק

   אלמגור, שחוגגת בימים אלו 80 שנות קיום וכישרון מטורף, הגיעה אתמול לפתיחת פסטיבל תל אביב הבינלאומי לסרטי ילדים שנערך בסינמטק תל אביב רק בשביל שמאות ילדים ומבוגרים יחגגו ויריעו לה לרגל יום הולדתה. השחקנית המוכשרת שהיא גם יוזמת ונשיאת הפסטיגל שחגג בעצמו 15 שנות קיום, הופתעה לגלות במקום את חבריה מהתעשייה כמו צדי צרפתי, אוהד חיטמן, דאנה איבגי, נלי תגר, יבגניה דודינה וצדי צרפתי, ששרו והופיעו לכבודה כולל שחזור מרגש של סצנת יום ההולדת המפורסמת מהסרט המוכר.

   וואלה! סלבס חגגה יום הולדת אבל אפילו אמא שלה לא הגיעה.

   גילה אלמגור (יח"צ , איציק בירן)
   עושה כבוד. רמי וגילה
   גילה אלמגור (יח"צ , איציק בירן)
   מרימים. צדי, גילה ואוהד
   נלי תגר (יח"צ , איציק בירן)
   באה לפרגן. נלי
   ניצה שאול (יח"צ , איציק בירן)
   חברים ותיקים. יעקב וניצה
   דאנה איבגי (יח"צ , איציק בירן)
   הדור הבא. דאנה