השמועה אומרת ש... בעלה של דנה זרמון סובל באירועים חברתיים?

בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו דנה זרמון לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

אמנון גולדמן
14/07/2019
דנה זרמון (מערכת וואלה)

שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

עוד בוואלה!

גם הקורונה השפיעה: הבחירות הישראליות בתחרות מוצר השנה

בשיתוף מוצר השנה ישראל
השמועה אומרת ש... דנה(צילום: ניר פקין)

לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

מה הבעל אומר? דנה וגיא(צילום: ששון משה)

נראה שדנה זרמון כבר התמודדה עם כל שמועה אפשרית - מנשמות טובות שטענו שאבא שלה קנה לה את הקריירה ועד לכך שהיא מוכנה להביא בייבי לעולם, אבל נראה ששום דבר לא הכין אותה לשמועה שבעלה לא ממש נהנה לבוא איתה לאירועים חברתיים, אז מה היה לה להגיד?

וואלה! סלבס בורחת להתחתן בחו"ל רק בגלל שהאוכל שם יותר משמין.

נהנה או לא?(צילום: רפי דלויה, ניר פקין)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully