09/07/2019

שופט הריאליטי שנמצא במגעים עם "הישרדות VIP"

אתם הייתם רגילים לראות אותו על המסך כאחד השופטים היותר אכזריים בעולם הריאליטי, אבל נראה שכעת - אותו שופט יהפוך להיות מתמודד מן השורה, או לייתר דיוק, שורד על האי. וואלה! סלבס אוכלת אורז

מי לוהק? הישרדות(צילום: משה נחומוביץ')

מי שהגיע מעולם הריקוד בטח ובטח יכיר את השם של אותו מורה לריקוד, שהפך עם השנים לשם דבר מתחום המחול או יותר נכון לאימת כל הרקדנים, בטח ובטח בשנים האחרונות - אז התיישב על כיסא השופט בתכנית הריאליטי "נולד לרקוד". שם, קטל מבלי למצמץ את המתמודדים שבסך הכל רצו להגשים את חלומם ולהפוך לרקדנים. כעת, דוד דביר, אולי אחד השופטים היותר קשוחים על המסך, הולך להשתתף בעצמו בתכנית ריאליטי.

בואו לרכל על הליהוק של השופט הקשוח באינסטגרם של וואלה! סלבס

עוד בוואלה!

MR. Something lounge - יפני בחליפה ביפו העתיקה

בשיתוף zap rest
ישרוד או לא? דוד(צילום: אביב חופי)

לוואלה! סלבס נודע כי אם שום דבר לא ישתנה, המורה המפורסם לריקוד יעבור צד ויהפוך למתמודד בתכנית הריאליטי "הישרדות" - שם ינסה לשרוד על אי בודד לצד מתמודדים נוספים שיקימו בית על האי ויתמודדו על התואר "השורד האחרון" ואף בזכות לזכות בפרס הנכסף: מיליון שקלים, זאת לאחר שיכרות בריתות עם מתמודדים, יאכל בעיקר אורז וקוקוס.

מרשת 13, המשדרת את התכנית, נמסר: "אנו שמחים על ההתעניינות לקראת צילומי העונה החדשה של 'הישרדות', אנו נמצאים כרגע בשלבי ליהוק כך שלא נתייחס כרגע לזהות המתמודדים".


וואלה! סלבס לוהקה לריאליטי 'אכול כפי יכולתך' אבל לא עברה את האודישנים... כי אכלה יותר מדי.

אורז וקוקוס. דוד(צילום: צילום יוסי צבקר)
משולחן השופטים(צילום: רונן אקרמן)
  • דוד דביר
  • הישרדות

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully