פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   המאבטחים של וויליאם וקייט דורסים זקנה, הם ממשיכים לאירוע

   בעודם מנסים לפנות את הדרך עבור המלך והמלכה לעתיד, דרסו שוטרי המשמר של וויליאם וקייט אישה זקנה שניסתה לחצות את הכביש, כך שמהר מאוד פרמדיקים הגיעו למקום ופינו אותה לבית החולים, בזמן שהזוג המלכותי לא עוצרים וממשיכים לאירוע. וואלה! סלבס שולחת שוקולדים

   קייט מידלטון הנסיך וויליאם בפטא טקס פרסי האקדמיה הבריטית לקולנוע (GettyImages)
   פגעו באישה זקנה. וויליאם וקייט

   עוד יום שגרתי בחייהם המלכותיים והנוצצים של הנסיך וויליאם והדוכסית קייט מידלטון - המלכה האם מזמינה אותם לאירוע משעמם, הם מתחייבים להתייצב ויוצאים לדרך עם כל עשרות השוטרים ושומרי הממלכה שמלווים אותם בדרכם אל עבר האירוע. אז זהו, שהפעם האירוע נגמר בצורה קצת יותר טרגית.

   בואו לרכל על התאונה באינסטגרם של וואלה! סלבס

   פמליית הנסיך וויליאם (GettyImages)
   פמליית הביטחון

   בעודם עושים את דרכם אל עבר מלון וינדזור, אופנוע משטרתי שאחראי לפנות את הדרך עבור הזוג המלכותי נסע, ככל הנראה, בצד הלא נכון של הכביש - כך שהוא לא שם לב לאישה המבוגרת שעומדת בצד הדרך, פגע בה והפיל אותה על הרצפה. צוות פרמדיקים שהוזעק למקום, הבהיל את האישה המבוגרת לבית החולים, שם היא מאושפזת. "היא סובלת מפציעות רבות", סיפרה בתה, "וכרגע הרופאים מנסים לייצב את מצבה".

   הנסיך וויליאם (GettyImages)
   לא עצרו לבדוק לשלומה

   אם תהיתם, הזוג המלכותי לא היה עד לתאונה אך עם זאת גם לא טרח אפילו לעבור במקום ולבדוק מה מצבה של האישה המסכנה וזאת בעקבות כללי הבטיחות המלכותיים. אם לא די בכך, השניים המשיכו לאירוע המלכותי כאילו ולא קרה כלום, אך דובר של בית המלוכה מיהר לשחרר הודעה בה מסר כי וויליאם וקייט ישמחו לבקר את הגברת הפצועה בבית החולים בהקדם האפשרי. חמודים.

   וואלה! סלבס נפגעה פעם מאופניים עם גלגלי עזר, הילד פיצה אותה בארטיק ענבים.

   הנסיך וויליאם (GettyImages)
   בדרך לעוד אירוע מלכותי
   קייט מידלטון הנסיך וויליאם המלכה אליזבת (GettyImages)
   מה המלכה תגיד?