פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   נינט, נטע וקובי חוגגים גאווה ישראלית

   מצד אחד: נינט טייב. מהצד השני: נטע ברזילי. ביניהן: שלל מפורסמים כמו קובי מרימי ואופירה אסייג שבאו כולם לפרגן ליצירה ישראלית שזכתה רק בשבוע שעבר לכבוד עולמי. וואלה! סלבס מרימה

   נינט טייב, נטע ברזילי (אביב חופי)
   שוקולד, מנטה, מסטיק. קובי, נטע ונינט

   מתי בפעם האחרונה ראיתם את נטע ברזילי מחבקת את נינט טייב ומדברת איתה דקות ארוכות בזמן שקובי מרימי מצטרף לתמונה משותפת כשברקע שלל מפורסמים מהשורה הראשונה? ככה זה כנראה שמשיקים את הפרק הראשון של סדרה אמריקאית המבוססת על סדרה ישראלית שבוע לאחר שהושקה בארצות הברית ולביקורות משבחות מצד המבקרים. אז ברור שכולם רוצים לבוא לראות על מה המהומה.

   אופירה אסייג (אביב חופי)
   מפרגנת. אופירה

   אתמול (ד') הושק בקול תרועה גדול הפרק הראשון של הגרסה האמריקאית, שאת מכירתה הובילה לרשת HBO, הדס מוזס-ליכטנשטיין - המבוססת על הסדרה הישראלית המצליחה של HOT, "אופוריה", כך שאל השטיח האדום בסינמטק תל אביב נהרו בזה אחר זו נינט טייב ששוחחה ארוכות עם נטע ברזילי, אבל גם לא שכחה להחליף רשמים עם קובי מרימי שמצידו הצטרף לתמונה משותפת עם שתי הדיוות.

   ליהי קורנובסקי, רועי ניק (אביב חופי)
   הכוכבים המקומיים. ליהי ורועי

   בין אורחי הכבוד אפשר היה למצוא את כוכבי הגרסה המקומית: רועי ניק וליהי קורונובסקי, מאור שוויצר, דולב מסיקה אבי מצליח ועמית ארז, ואף את יוצרי הסדרה רון לשם ודניאל אמסל, היוצרת והבמאית דפנה לוין והמפיקה טמירה ירדני.

   נטע ברזילי (אביב חופי)
   גולדן גירל. נטע

   אבל לא רק, כי אל המקום הגיעו גם אופירה אסייג, אביב גפן שתפס את ליאור דיין לשיחה צפופה ופגש במקום גם את אנחל בונני ואביב אלוש. הרשימה ממשיכה עם שמות כמו: דאנה איבגי, לירז צ'רכי שהגיעה עם תום אבני וראו על השטיח את ליאת הר לב ומאור זגורי שהגיע בלי חן. גם גפן ברקאי הגיע בלוק מדויק ונתקל בעופר חיון ואוהד קנולר שהתחכך באבק הכוכבים של גאלה קוגן, שירה לוי, ואפילו בזה של ראש עיריית תל אביב רון חולדאי.

   אביב גפן (אביב חופי)
   שיחה רצינית. אביב וליאור
   רון לשם, הדס מוזס (אביב חופי)
   שיק. רון והדס
   נינט טייב, נטע ברזילי (אביב חופי)
   מפגש דיוות. נטע ונינט
   שירה לוי (אביב חופי)
   מושלמת. שירה
   אנחל בונני (אביב חופי)
   נונשלנט. אנחל
   מאור זגורי (אביב חופי)
   איפה חן? מאור
   נועה רוטמן (אביב חופי)
   מתוקה. נועה
   רון חולדאי (אביב חופי)
   ריספקט. רון ויעל
   גפן ברקאי (אביב חופי)
   שיק.גפן
   ליאת הר לב (אביב חופי)
   באה להרים. ליאת
   דאנה איבגי (אביב חופי)
   איכות. דאנה
   תום אבני, לירז צ'רכי (אביב חופי)
   פאוור קאפל. תום ולירז