פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... הזוגיות של יאיר נתניהו נועדה למטרת יחסי ציבור?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו החברה של יאיר נתניהו, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... הזוגיות של יאיר נתניהו נועדה למטרת יחסי ציבור?
   מערכת וואלה

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.
   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   יאיר נתניהו, סטפני חזניוק (צילום מסך , אינסטגרם)
   השמועה אומרת ש... יאיר וסטפני (צילום מסך)

   את הזוגיות של יאיר נתניהו, בנו של ראש ממשלת ישראל, עם סטפני חזניוק, סיקרו לא מעט בכלי התקשורת - ממהדורות החדשות ועד לאתרי הרכילות, אבל האם השמועה שהגיעה לאוזניה של וואלה! סלבס על כך שהזוגיות הפוטוגנית נועדה אך ורק למטרת יחסי ציבור היא נכונה?

   וואלה! סלבס מוכנה לעבוד על ילד רק עם מי שיש לו כרטיס אשראי בצבע פלטיניום.

   יאיר נתניהו, סטפני חזניוק (צילום מסך , אינסטגרם)
   אמיתי או יחצני?
   סטפני חזניוק (יח"צ , בר כהן, פיור פרודקשינס)
   מגיבה על השמועה. סטפני (צילום: בר כהן, פיור פרודקשינס)