פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   לא תאמינו: כמה עלתה טבעת האירוסים של סטטיק?

   פרסום ראשון: אחרי שנרגעתם מחגיגת האירוסים בהפתעה המטורפת שהכין סטטיק לבת הזוג שלו, שרית פולק, וואלה! סלבס חושפת בפניכם כמה עלתה טבעת הנישואים שהונחה על האצבע של הכלה המאושרת. וואלה! סלבס מקודשת

   סטטיק מציע נישואים (צילום מסך , אינסטגרם)
   התינשאי לי? (אינסטגרם)

   תעשייה שלמה עקבה באדיקות אחר השתלשלות האירועים שתכנן הזמר סטטיק לבת הזוג שלו, שרית פולק, לרגל יום הולדתה - זה התחיל מעיסוי, המשיך לארוחת צהריים מפנקת ואז ריחפה באוויר פלוס חדר מלא בבלונים במלון מפואר ורגע לפני שהיא נכנסה לוילה שהושכרה מראש וקושטה בבלונים ושלל סרטים - היא גם זכתה שיתפרו לה שמלה לבנה במיוחד לאירוע המרגש. והכל, הכל בשביל רגע השיא, אז כרע הזמר המפורסם ברך והציע לבת הזוג שלו נישואים.


   בואו לרכל על הטבעת באינסטגרם של וואלה! סלבס

   סטטיק (צילום מסך)
   תביאי בוסה (אינסטגרם)

   אז רגע אחרי שכולם נרגעו מסוף השבוע המטורף שעבר על השניים, עכשיו וואלה! סלבס חושפת בפניכם לראשונה פרטים בלעדיים על הטבעת המדוברת שהושחלה על האצבע של הכלה לעתיד. על פי מקורבים מדובר בטבעת 18 קראט מזהב ורוד שבמרכזה יהלום ששוקל 1.69 קראט בצבע D וניקיון VVs1, בזמן שהיהלומים הקטנים שוקלים 0.51 קראט בעלי אותו צבע ואיכות ניקיון.

   סטטיק (יח"צ , משה זיו)
   זו הטבעת המדוברת, בעיצובה של דיאנה רפאל (יח"צ)

   אם אתם מבינים גדולים ביהלומים, אתם כנראה יכולים לחשב לבד את מחירה היקר של הטבעת, אבל אם אתם לא - וואלה! סלבס מוכנה לגלות לכם כי מדובר בטבעת של 50 אלף דולרים שיצאו מכיסו של הזמר המפורסם. בכל זאת, לאהבה אין מחיר.

   טבעת האירוסים של וואלה! סלבס עשויה מלשונית של פחית קולה זירו.

   סטטיק (צילום מסך)
   תרימו! (אינסטגרם)
   סטטיק (צילום מסך)
   יחיו באושר ועושר (אינסטגרם)