פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... רוסלנה רודינה התארסה בסתר?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו רוסלנה רודינה, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... רוסלנה רודינה התארסה בסתר?
   עידו שחם

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   רוסלנה רודינה מדגמנת בגד ים (יח"צ , אור גפן)
   השמועה אומרת ש... רוסלנה (צילום: אור גפן)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   כשהשמועה הזו הגיעה לאוזניה של גברת רכילות, היא ממש התפללה שהיא נכונה, סתם כי היא מאוד אוהבת את רוסלנה רודינה וממש רוצה שהיא תתחתן ותהיה מאושרת, לכן כשהיא שמעה שהיא התארסה בסתר לבן זוגה - היא רצה לבדוק האם יש אמת בדבר או שהיא סתם מקדימה את זמנה?


   וואלה! סלבס צועדת לחופה רק אם החתן מחכה לה עם כרטיס פלטיניום ביד.

   רוסלנה רודינה והחבר איתי פז (צילום מסך , אינסטגרם)
   קיבלה הצעה? רוסלנה והחבר
   רוסלנה רודינה והחבר איתי פז (צילום מסך , אינסטגרם)
   יש טבעת?
   רוסלנה רודינה מדגמנת בגד ים (יח"צ , אור גפן)
   בקיץ הבא תלבשי לבן? רוסלנה רודינה (צילום: אור גפן)