רגע לפני שהסדרה הסתיימה, כוכב "משחקי הכס" אושפז במכון גמילה

עוד לפני שהחורף בדרמה הסופר מדוברת חלף, כוכב "משחקי הכס", קיט הרינגטון, אשפז את עצמו במכון גמילה יוקרתי - בגלל שימוש מופרז באלכוהול והמון לחץ. "הוא ניסה להתמודד עם פרידה מדמותו של ג'ון סנואו ומחשבות על העתיד", טענו מקורבים. וואלה! סלבס דרקאריס

29/05/2019
טיזר עונה 8 של "משחקי הכס" (HBO)

מתברר שגם אחרי סיום הדרמה הסופר מדוברת, "משחקי הכס", השפעותיה של הסדרה הפופולרית שבה נדמה שכולם צפו בין אם כדי לבקר או לחבק - מורגשות. לא רק הקהל, שמתווכח האם סיומה של העונה האחרונה לפני כשבוע היה מוצלח או לא, אלא גם על הכוכבים הראשיים שלה - בהם מי שגילם במשך שמונה עונות את דמותו של ג'ון סנואו, השחקן קיט הרינגטון.

מתברר שבמהלך שידור העונה האחרונה, הכוכב הבריטי שזכה לתהילת עולם בגלל דרמת הפנטזיה המצליחה, אושפז במכון גמילה סופר יוקרתי שסייע לו להתמודד עם התמכרות לאלכוהול ולחץ נפשי עצום - שחש ברגע שהעונה האחרונה עלתה לשידור. "קיט אושפז בסוד, בתמיכת אשתו רוז לזלי", סיפרו רכלנים בהוליווד, "לכן בחר במוסד יוקרתי שהשהות בו עולה כ-120,000 דולר לחודש".

רכלו על האשפוז של ג'ון סנואו באינסטגרם

טוב, גם ג'ון סנואו היה בסטרס ולא אושפז! קיט הרינגטון(צילום: GettyImages)

דובר מטעמו של הכוכב בן ה-32, הגיב ביבשושיות וסיפר ש"קיט החליטה לנצל את הפסקה הזאת בלוח הזמנים שלו הזדמנות לבלות מעט זמן במרכז לבריאות הנפש, על מנת לטפל בבעיות אישיות". מעט זמן? כי על פי מקורבים, הרינגטון "הבין שזהו זה, מדובר בסוף הקריירה שלו. הוא חשב לעצמו מה הלאה, לכן אושפז לטיפול בעיקר בגלל לחץ ותשישות, מלבד שימוש מופרז באלכוהול".

האשפוז שלו, נעשה במכון באזור קונטיקט - כך שהרינגטון נצפה מבלה בעיירה מפעם לפעם, כשהוא מעביר שעות במכון כושר, רוכש בחנות טבע או בחנות ספרים מקומית. "הוא לא ידע איך להתמודד עם הפרידה שלו מהדמות של ג'ון סנואו", סיפרו יודעי דבר.

דלף לרשת

כוכב "משחקי הכס" צולם בעירום מלא על ידי אישה שאיתה בגד

לכתבה המלאה
בימים מחויכים יותר. הרינגטון(צילום: GettyImages)

אחרי שגילה איך הסדרה מגיעה לסופה, קיט סיפר כי כשהבין את הסיום ומה דמותו עושה, היה "המום ומופתע מאוד מאירועים מסוימים... שפשפתי את העיניים. בכיתי". מצבו של הכוכב אולי מסביר למה במהלך שידור העונה האחרונה, הרינגטון התראיין והביע דעה חריפה על הביקורות כנגד הסדרה ויוצריה.

"על כל מבקר שמבזבז חצי שעה בשביל לכתוב על העונה ונותן את השיפוט שלו, אני חושב בראש שלי 'הם יכולים ללכת להזדיין'", אמר השחקן המפורסם, "כי אני יודע כמה עבודה הושקעה בהפקת הסדרה".


וואלה! סלבס זקוקה לטיפול בשל אכילת ג'חנון אחד, או שניים, או עשרה יותר מדי ביום שבת.

איפה הכוכהנת האדומה כשצריך אותה? קיט עם החבר'ה מ"משחקי הכס"(צילום: GettyImages)
עם רעייתו התומכת שהכיר בסדרה, רוז לזלי(צילום: ספלאש)
ככה זה נראה על המסך. הרינגטון עם אמיליה "קאליסי" קלארק
תרביץ להתמכרויות האלה! קיט הרינגטון(צילום: ספלאש)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully