פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   תראו, אנחל בונני וקרן פלס שוחים צמוד בלי בגדים

   מה לעזאזל עשתה הזמרת התפוסה עם השחקן הנשוי בתוך המים כששניהם ערומים? ולמה לכל הרוחות קרן פלס ואנחל בונני היו צמודים, שלא לומר - צמודים מדי? נראה אתכם מצליחים לנחש. וואלה! סלבס לוהטת מתמיד

   קרן פלס, אנחל בונני (יח"צ , זיו קורן)
   היי מאמי. אנחל וקרן

   אם גם אתם צופים בתמונות הלוהטות של קרן פלס המוכשרת ואנחל בונני המסוקס פלוס, משפשפים את עיניכם ומנסים להבין מה קורה שם ולמה אף אחד לא מתערב או לפחות קורא לבני הזוג שלהם שיעצרו את כל התשוקה הזו - אתם יכולים להירגע כי השניים בסך הכל נכנסו לתפקיד ולא באמת מנהלים רומן.

   בואו לרכל על התמונות הלוהטות של קרן ואנחל באינסטגרם

   קרן פלס, אנחל בונני (יח"צ , זיו קורן)
   אתה בא לפה הרבה?

   בונני את פלס הגיעו בתחילת השבוע למלון ה"פוליהאוס" מבית מלונות בראון - שם הורידו את הבגדים, קפצו לבריכה ובעיקר ניסו לעשות פוזות מגרות למצלמה. אז במה מדובר? כזכור, פלס שמשתתפת בהצגת הקברט "לילה אחד באפריל" (שתעלה בסוף השבוע הקרוב בתיאטרון "הבימה") קיבלה את אנחל כפרטנר חדש של הבמה לאחר שאמיר דדון החליט לפרוש מהפרויקט, כך שהשניים נאלצו לצלם סרטון חדש אשר מוקרן במהלך ההצגה - בו נראים השניים מתמזמזים בבריכה.

   קרן פלס, אנחל בונני (יח"צ , זיו קורן)
   איזה ריח נעים יש לך בפה

   צמד השחקנים הגיע למלון, התמקם בבריכה שנמצאת על גג המלון ובלי לבזבז יותר מדי זמן - התפשטו, קפצו למים ונכנסו לתפקיד הדורש מהם להיראות חושניים ונוטפי סקס למרות שלפעמים היה קצת קר. מזל שבהפקה דאגו לשריין בריכה עם מים חמים.

   וואלה! סלבס מתמזמזת מול המצלמה רק אם בהפקה דואגים לבופה מ"איציק הגדול".

   לילה אחד באפריל (יח"צ , זיו קורן)
   מה אמיר יחשוב?