פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   קנדל ג'נר ובלה חדיד עושות בושות מול המצלמה

   צמד הטופמודלס כנראה שכח שיש מצלמות בכל מקום כך שהן הרגישו מאוד בנוח לשתות אלכוהול, לצחוק בקולי קולות, לשלוף אצבע משולשת - ובעיקר להשתטות מול הפפראצי. וואלה! סלבס בושות

   קנדל ג'נר, בלה חדיד (ספלאש)
   יו קריס, אני מה זה שיכורה! בלה, קריס, קורי וקנדל

   זה לא קל להיות טופמודל בשנת 2019, אחרי הכל - כל צעד, שעל ותנועה הכי קטנה מתועדות על ידי צלמי הפפראצי שמצפים ממך לנהוג באותה אצילות ופאסו בהן את צועדת על מסלול התצוגה של המעצבים הגדולים. בטח ובטח, כשקוראים לך קנדל ג'נר או בלה חדיד, אז הציפייה כפולה ומכופלת, כמובן. אבל נראה שאת צמד הבנות זה לא ממש מעניין.

   בואו לרכל על החופשה של הבנות באינסטגרם

   קנדל ג'נר, בלה חדיד (ספלאש)
   אאאממאאאא

   חדיד את ג'נר יצאו לחופשה חלומית, כזו שהולכת יד ביד עם הטייטל "דוגמנית על", באחד המקומות היפים בעולם - מונקו. השתיים, ששהו על יאכטה שאתם רק יכולים לחלום עליה, סיימו את החופשה (אליה הצטרפה גם אמא קריס ג'נר ובן זוגה קורי גמבל) וירדו לסירה קטנה שתיקח אותם בחזרה אל חוף מבטחים.

   קנדל ג'נר, בלה חדיד (ספלאש)
   יו, תעשי לי סלפי סטלה!

   הבנות היפות כנראה שכחו שיש עדר של צלמי פפראצי שרק מחכה לבואן כך שאל הסירה הן ירדו עם כוס שמפנייה בידן - מה שככל הנראה גרם לבלה, שבדרך כלל הולכת יציב וישר, לאבד את שיווי המשקל וכמעט ליפול אל תוך הסירה. בהמשך, השתיים גילו את צלמי הפפראצי ולא ממש אהבו את הנוכחות שלהן שם, מי שהגדילה לעשות היא קנדל - שהראתה להם בדיוק מה היא חושבת עליהם. ממש ילדה בוגרת. מזל שאמא שלה הייתה שם בשביל לעשות לה "נו, נו, נו" עם האצבע.

   כשוואלה! סלבס משתכרת היא ישר יורדת לרצפה, בשביל לא למנוע פאדיחות מיותרות.

   קנדל ג'נר, בלה חדיד (ספלאש)
   הבנתם?!
   קנדל ג'נר, בלה חדיד (ספלאש)
   עושה פוזות גם בלב ים
   קנדל ג'נר, בלה חדיד (ספלאש)
   וגם על היאכטה!