פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   קנדל ג'נר נפרדה מהחבר הכדורסלן

   אחרי שנה של זוגיות דביקה, מקורבים לטופמודל מספרים כי היא החליטה לזרוק את החבר הצמוד זאת למרות שאמרה לאחרונה בראיון שהיא בהחלט רואה את עצמה צועדת איתו אל החופה. וואלה! סלבס ביוש

   קנדל ג'נר (ספלאש)
   זרקה אותו. קנדל ובן

   לא ברור אם בנות משפחת קרדשיאן מוצאות לעצמן בני זוג רק בשביל להיפרד מהן על מנת שיוכלו להמשיך להיות בכותרות או שזה פשוט הגורל האכזרי שפוקד את הבנות הכי מפורסמות בעולם פעם אחר פעם בסוג של חוסר מזל. כך או כך - כעת ניצבת המשפחה בפני משבר נוסף כשהאחות היפה במשפחה זורקת את החבר שלה בשנה האחרונה רק בשביל לשמוע שהוא כבר מתחיל להסתובב במועדונים, ולא, הוא ממש לא לבד.

   קנדל ג'נר (ספלאש)
   כבר לא תהיה חתונה

   אתרי הרכילות מעבר לים מדווחים כי הטופמודל קנדל ג'נר החליטה לזרוק את החבר שלה, הכדורסלן בן סימונס איתו יצאה בשנה האחרונה, זאת למרות שכשנשאלה על חתונה לסימונס בראיון למגזין "ווג" האוסטרלי, אמרה: "אולי. בטוח לא עכשיו, אבל אולי יום אחד", אז זהו שנכון לעכשיו - נראה שגם היום הזה לא יגיע. בטח לא עם הכדורסלן החתיך.

   קנדל ג'נר (ספלאש)
   היה נעים

   אם אתם דואגים לליבו השבור של הגבר המסוקס, אתם יכולים להפסיק כי הכוכב המכדרר כבר נצפה כשהוא מבלה במסיבת יום הולדת של חבר טוב - שם, דיווחו עדי ראייה, כי הוא נראה שמח ומאושר ולא ממש לבדו, "הייתה בחורה ברונטית בשולחן", ידעו לספר.

   וואלה! סלבס נפרדה מהחבר שלה רק בשביל שתוכל לשכב עם אבא שלו.

   קנדל ג'נר (צילום מסך , אינסטגרם)
   רווקה לוהטת
   קנדל ג'נר, קייטלין ג'נר (GettyImages)
   הוא שבר לך את הלב? קייטלין וקנדל (צילום: גטי)