פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   קיילי ג'נר העיפה את החברה הבוגדנית מחייה

   מספר שבועות אחרי שכל העולם גילה כי החבר של קלואי קרדשיאן בגד בה עם החברה הכי טובה של אחותה - כעת, קיילי ג'נר חותכת את החברה הטובה מחייה באופן סופי כשזו מגיעה לביתה לאסוף את כל החפצים שלה. וואלה! סלבס ביוש

   קיילי ג'נר, ג'ורדן וודס (GettyImages)
   שלום ולא להתראות

   רק לפני מספר שבועות תעשיית הבידור בהוליווד עצרה את נשימתה כשאתרי הרכילות מעבר לים חשפו כי טריסטן תומפסון בגד בקלואי קרדשיאן עם לא אחרת מאשר ג'ורדן וודס, שהיא במקרה גם חברתה הטובה ביותר של אחותה של הקרדשיאן, קיילי ג'נר. רגע לאחר הזעזוע הגדול, החליטו בנות המשפחה לנתק כל קשר עם החברה הבוגדנית וטרחו לספר את זה לכל העולם.

   קיילי ג'נר (GettyImages)
   כבר לא חברה. קיילי ג'נר (צילום: GettyImages)

   אבל נראה שלמרות הברוגז ברוגז לעולם, ה-BFF עדיין לא סיימו את היחסים ביניהם מאחר ובביתה של הג'נר עדיין נשארו חפצים רבים ששייכים לגברת וודס. על פי מקורבים, לקיילי זה לא ממש הפריע אבל נראה שלמישהי מבנות הקרדשיאן זה דווקא כן הציק והיא דרשה מאחותה שתפנה את כל הדברים מביתה על מנת להבהיר לכולם ובעיקר לזאת שבגדה - כי היחסים ביניהם נגמרו.

   קיילי ג'נר, ג'ורדן וודס (GettyImages)
   אספה את הדברים

   על פי אתרי הרכילות מעבר לים, ג'נר דאגה להעביר את המסר לחברה לשעבר שהגיעה בשבוע שעבר לביתה ועברה על כל הדברים. "קיילי דאגה לא להיות בבית", סיפר המקורב, "כך שהיא לא תאלץ להיתקל בג'ורדן". או במילים אחרות: לא כדאי להתעסק עם בנות הקרדשיאן.

   וואלה! סלבס עדיין צריכה לאסוף את אביזרי המין שלה מהאקס של החברה שלה.

   קיילי ג'נר, ג'ורדן וודס (GettyImages)
   יאללה ביוש
   קיילי ג'נר, ג'ורדן וודס (צילום מסך , אינסטגרם)
   לקחת את הפיג'מה?