פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... עדן פינס ועמרי בן נתן נפרדו כי היא לא רצתה חתונה?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו עדן פינס, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... עדן פינס ועמרי בן נתן נפרדו כי היא לא רצתה חתונה?
   עידן שחם

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   עדן פינס (יח"צ , ארן חן צלמים)
   השמועה אומרת ש... עדן (צילום: ארן חן)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   עדן פינס, עומרי בן נתן (אביב חופי)
   למה נפרדתם? עדן ועמרי (צילום: אביב חופי)

   אז נכון, פרידות הן לא דבר קל, בטח לא כשהן בין שני אנשים מפורסמים אבל מה לעשות שאלו הפרידות הכי מעניינות? זאת אולי הסיבה שיש לא מעט השערות לגבי הסיבה לפרידה של עמרי בן נתן ועדן פינס, אז וואלה! סלבס יצאה לבדוק איתה האם נכונה השמועה שהם נפרדו כי היא לא הייתה מוכנה לצעוד אל עבר החופה בעתיד הקרוב.

   וואלה! סלבס צועדת לחופה רק אם החתן מחכה מתחת לחופה עם כרטיס פלטיניום ביד.

   עדן פינס, עמרי בן נתן (יח"צ , אור גפן)
   בימים טובים ימים (צילום: אור גפן)
   עדן פינס, עמרי בן נתן (יח"צ , אור גפן)
   לא מוכנה לחתונה? (צילום: אור גפן)