אמנון גולדמן
19/05/2019

השמועה אומרת ש... עדן פינס ועמרי בן נתן נפרדו כי היא לא רצתה חתונה?

בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו עדן פינס, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

עידן שחם

שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

עוד בוואלה!

בשל ביקוש גובר לטיפול בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

בשיתוף בי-קיור לייזר
השמועה אומרת ש... עדן(צילום: ארן חן צלמים)

לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

למה נפרדתם? עדן ועמרי(צילום: אביב חופי)

אז נכון, פרידות הן לא דבר קל, בטח לא כשהן בין שני אנשים מפורסמים אבל מה לעשות שאלו הפרידות הכי מעניינות? זאת אולי הסיבה שיש לא מעט השערות לגבי הסיבה לפרידה של עמרי בן נתן ועדן פינס, אז וואלה! סלבס יצאה לבדוק איתה האם נכונה השמועה שהם נפרדו כי היא לא הייתה מוכנה לצעוד אל עבר החופה בעתיד הקרוב.

וואלה! סלבס צועדת לחופה רק אם החתן מחכה מתחת לחופה עם כרטיס פלטיניום ביד.

בימים טובים ימים(צילום: אור גפן)
לא מוכנה לחתונה?(צילום: אור גפן)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully