פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   המעריץ האובססיבי שמטריד את כוכבת הילדים

   יום צילומים שהחל באופן די רגוע הפך מאוד לרועש וסוער בעקבות מעריץ אלמוני שחפצה נפשו לפגוש את כוכבת הילדים, ריף נאמן - כל הניסיונות שלו להתחזות למכר שלה לא הועילו ורק לאחר שאנשי ההפקה איימו לצלצל למשטרה, הוא הסכים לעזוב. וואלה! סלבס מציקה

   ריף נאמן (שוקה כהן)
   מי מתעסק? ריף

   אם גם אתם עדיין מזועזעים ממקרה דנה פרידר והתוקף עליו קראתם לראשונה בוואלה! סלבס, עכשיו נראה שעניין ההטרדות הפך מאוד טרנדי בתעשיית הבידור, כך שאם חשבתם שרק בהוליווד "נהנים" המפורסמים ממטרידים סדרתיים שגורמים להם להיראות יותר ויותר נחשקים - הרי שגם כאן התופעה תופצת תאוצה. הנה, תשאלו את כוכבת הילדים ריף נאמן.

   נראה שבתחילת השבוע קיבלה פרידר סוג של שידור חוזר לטראומה שעברה זאת לאחר שחברתה לסט הצילומים, נאמן, עברה גם היא הטרדה, אמנם פחות אלימה, ובכל זאת - לא משהו שהייתם רוצים לחוות בעצמכם, בטח לא כזו שתגרום לכם לנעול את עצמכם בחדר עד שתעבור סכנה.

   ריף נאמן (שוקה כהן)
   מלחיץ

   במהלך צילומים לקמפיין חדש, הגיע לסט הצילומים בחור אלמוני שניסה להיכנס לסטודיו. כשנשאל אותו צעיר מה מעשיו - השיב כי הוא חבר של נאמן וכי הוא רוצה לפגוש אותה. צוות ההפקה ביקש את אישורה של הכוכבת שטענה מצידה כי אינה מכירה את הבחור ולכן הוא התבקש לעזוב את המקום. אז זהו, שהתשובה לא ממש מצאה חן בעיניו ואותו מטריד הודיע שהוא לא עוזב את הסטודיו עד שהיא לא יוצאת לדבר איתו.

   ריף נאמן (שוקה כהן)
   אל תדאגי, אני אשמור עלייך. מאיה וריף

   ריף, שהצטלמה לקמפיין של חברת אדידס, לצד פרידר, עומר חזן, מאור בוזגלו ומאיה ורטהיימר, הבינה שלא מדובר בבדיחה וברחה לאחד מחדרי ההלבשה שהיו במקום ונעלה את עצמה עד שאנשי ההפקה יסלקו את הבחור מהמקום. אממה, הבחור העקשן סירב להתפנות ורק לאחר שהמפיקה צלצלה למשטרה - הוא החליט להימלט והצילומים נמשכו.

   וואלה! סלבס חולמת שמישהו יטריד אותה, עדיף שיבוא עם מנה פלאפל ומיץ ענבים.

   דנה פרידר (שוקה כהן)
   גם עברה מקרה לא נעים. דנה
   מאור בוזגלו (שוקה כהן)
   שומר הראש? מאור
   ריף נאמן (שוקה כהן)
   עזבי מטרידים, בואי סלפי. עומר וריף