פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   דנה פרידר הותקפה על ידי התוקף הסדרתי ליד ביתה

   התוקף הסדרתי, שתקף אנשים במרכז תל אביב, כנראה לא ידע את הפרט הבא: אחת הנשים שתקף היא לא אחרת מאשר דנה פרידר שהעדיפה שלא להגיש נגדו תלונה. למזלה, הוא כבר נעצר. וואלה! סלבס נגד אלימות

   דנה פרידר (אלירן אביטל)
   הותקפה בתל אביב. דנה (צילום: אלירן אביטל)

   רק בתחילת החודש התעוררו תושבי תל אביב למציאות לא ממש משמחת: תוקף סדרתי מסתובב ברחובות העיר ותוקף אנשים ללא סיבה. על פי העדויות, אותו בחור, שפעל יחד עם תוקפים נוספים, מגיח מאחורי גבם של הקורבנות, תוקף אותם ונמלט מהמקום. למזלם של תושבי העיר, אותו בחור נתפס אבל מי שלא היה לה כל כך מזל היא דנה פרידר שהותקפה גם היא על ידו.

   בואו לרכל על התקיפה של דנה באינסטגרם

   דנה פרידר (יח"צ , דניאל קמינסקי)
   התעסק עם הבחורה הלא נכונה. (צילום: דניאל קמינסקי)

   על פי עדי ראייה שהסתובבו ברחוב רוטשילד - פרידר יצאה מביתה שבאזור כשלפתע הגיח מאחורי הבחור וקפץ עליה. השחקנית המבוהלת, שלא ממש הבינה מה קורה, הסתובבה לאחור וכשהבינה שאינה מכירה את הבחור ושמדובר בתוקף גילתה הכוכבת תושייה, החלה לצעוק ולברוח בבהלה כשהתוקף רודף אחריה.

   דנה פרידר (אביב חופי)
   ברחה בבהלה. (צילום: אביב חופי)

   למזלה של השחקנית המוכשרת היא הבחינה בניידת משטרה שנמצאת באזור וזעקה לעזרה, כך שמהר מאוד יצא שוטר מהניידת והחל לרדוף אחר התוקף שבינתיים הבין שהתעסק עם הבחורה הלא נכונה והחל לברוח בזמן שפרידר מנסה להסדיר את הנשימה בניידת. סוף טוב הכל טוב ולאחר מספר ימים אותו תוקף נתפס באילת והוגש נגדו כתב אישום. אם שאלתם את עצמכם מדוע הסיפור לא פורסם עד כה - היא מהסיבה הפשוטה שדנה העדיפה שלא להגיש תלונה מתוך רצון לשמור על פרטיותה.

   מ"סברס" המייצגים את פרידר סרבו להגיב לידיעה.

   וואלה! סלבס מוכנה להיות שומרת הראש של דנה פרידר. וגם של בעלה.

   דנה פרידר (רפי דלויה , יחצ)
   גילתה תושייה (צילום: איציק בירן)
   דנה פרידר צעדה לחתונה בסטייל והתחתנה עם סניקרס (וואלה! מזל טוב)
   לא הגישה תלונה