פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ישמור השם: איך קוראים לילד של קים קרדשיאן וקניה ווסט?

   הזוג הכי טראשי בהוליווד קיבל לפני מספר ימים את בנם הרביעי לאוויר העולם בהליך פונדקאות. עכשיו, הגיע הזמן לחשוף את השם של הרך הנולד של קניה ווסט וקים קרדשיאן - ואם ציפיתם לשם משעמם, אתם טועים. וואלה! סלבס הולי מולי

   קים קרדשיאן, קניה ווסט (GettyImages)
   יש ילד חדש במשפחה. קים וקניה ווסט רגע לפני הלידה (צילום: גטי)

   רק לפני מספר ימים הגיעה הבשורה המשמחת מבית המשפחה הכי טראשית בעולם: קים קרדשיאן וקניה ווסט קיבלו את ילדם הרביעי לעולם. מספר ימים מותחים מאוחר יותר, כיאה לגברת שאוהבת לשלוט בכל פרט ופרט בחייה, קים חשפה בפני הגלובוס לעולם איך הם החליטו לקרוא לבנם הרביעי, שהגיח לאוויר העולם דרך אם פונדקאית.

   רמז: אולי כדי שתכינו את מיתרי הקול. רמז נוסף: אין שום מצב שבעולם שהייתם יכולים לנחש את הבחירה הזאת. לעזאזל, לאור איך שיקראו לבייבי הזה, גם השם נורת' נשמע משעמם.

   סאלם ווסט, הילד הרביעי של קים קרדשיאן וקניה ווסט (צילום מסך , טוויטר)
   זה צילום ההדעות שקניה שלח לקים והי אפרסמה עם שם הבייבי (צילום מסך)
   סאלם ווסט, הילד הרביעי של קים קרדשיאן וקניה ווסט (צילום מסך , טוויטר)
   וגם מקרוב יותר. הבייבי החדש של קים וקניה (צילום מסך)

   אחרי נורת', סיינט ושיקגו ווסט - הפאוור קאפל של הוליווד החליט לתת גם לבנם הרביעי שם שלא תוכלו לשמוע בגן המשחקים השכונתי, כך שכאשר המטפלת תקרא בשמו, כולם ידעו שהבן של קים וקניה נמצא באיזור ויוכלו להזעיק את צלמי הפפראצי. זאת במידה שבכלל יאפשרו לילד שלהם לשחק בגן משחקים פשוט עם שאר בני התמותה הרגילים.

   אז איך הם החליטו לקרוא ליורש הרביעי במספר? קים, פרסמה הלילה (ש', שעון ישראל) צילום של הודעה שבעלה הראפר שלח לה ב"יום האם" שחל בארצות הברית לפני מספר ימים, שכללה תמונה של הבייבי וכיתוב: "ביום האם הזה, עם הגעתו לעולם של ילדינו הרביעי, אנו מבורכים מעבר לכל מידה. יש לנו כל מה שאנחנו צריכים". לצדה, כתבה את השם - סאם ווסט (או בשפת המקור שלו, Psalm West).

   מבולבלים? התרגום של השם סאם, הוא שיר הלל או מזמור שמשמש לפולחן, כך ששמו של ספר תהילים התנ"כי, קרוי Psalms באנגלית. אם תהיתם, את האותיות P ו-L בשם לא בדיוק הוגים, אבל הרוחניות בשם שכולו מזמור, עדיין שם. רגע, יכול להיות שהם קיבלו את זה בהמלצת אלה שמגיעים לטקסי הדת שלהם בכל יום ראשון?


   וואלה! סלבס רצתה לקרוא לבן שלה בן אבל שם המשפחה שלו הוא כלבה, אז זה לא ממש הסתדר.

   קים קרדשיאן, קניה ווסט עם ילדיהם (צילום מסך , אינסטגרם)
   משפחה אחת גדולה ומאושרת
   קים קרדשיאן עם ילדיה (צילום מסך , אינסטגרם)
   אז איך קוראים לילד הרביעי?
   קים קרדשיאן קניה ווסט תצוגת אופנה שבוע האופנה פריז לואי ויטון (GettyImages)
   שיהיה במזל
   קים קרדשיאן קניה ווסט ורסצ'ה (splash)
   ילד חמישי בדרך? (צילום: ספלאש)