פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הנסיך הארי ומייגן מרקל עוזבים את הממלכה?

   רגע לפני שהם מביאים לאוויר העולם את יורש העצר החדש, מקורבים לזוג המלכותי מספרים כי מייגן והארי מחפשים אחר בית שני בקליפורניה על מנת להיות קרובים לאמה של מרקל. וואלה! סלבס המלכה בהלם

   מייגן מרקל, הנסיך הארי (GettyImages)
   יאללה ביי. הארי ומייגן (צילום: גטי)

   שמישהו יעצור אותה, כי בקצב שהיא מייצרת כותרות (ולאו דווקא חיוביות) - נראה שמייגן מרקל נמצאת על הכוונת של המלכה האם ועלולה למצוא את עצמה מחוץ לשושלת המשפחתית, בכל זאת, אף בן מלוכה בריטי לא עוזב את הממלכה, בטח ובטח שלא לארצות הברית כמו שהגברת מרקל מתכננת לעשות ביחד עם הנסיך הארי, כך לפחות על פי מקורבים לזוג המלכותי.

   מייגן מרקל המלכה אליזבת (GettyImages)
   מה המלכה תגיד? מייגן ואליזבת' (צילום: גטי)

   האתרים מעבר לים מדווחים כי הזוג שמצפה לבייבי ראשון, שאמור להגיח ממש בקרוב לאוויר, החל לחפש אחר בית פרטי בלוס אנג'לס, כך יהיו קרובים יותר לאמא של מייגן. מלבד הקרבה לאמא, מקורבים לשניים סיפרו כי הסיבה למעבר היא הרצון של מרקל להיות יותר חופשיה ופחות תחת עין התקשורת, "המעבר ללוס אנג'לס יאפשר לה להיות יותר חופשיה ועצמאית ובלי לחץ מהארמון ומהתקשורת ולשלוט יותר בחיים שלה ובאנשים שסביבה, היא אמנם דוכסית בבריטניה אבל בלוס אנג'לס היא יכולה להיות מלכה".

   מייגן מרקל הנסיך ארי (AP)
   חיפשתם ביד 2? (צילום: AP)

   כזכור, מרקל גרה בעבר בקליפורניה, כך שבגיל שנתיים - הוריה התגרשו ומייגן עברה לגור עם אמה, אלא שבשנים האחרונות היא נאלצה לעבור לגור בטורונטו שם צילמה את הסדרה "חליפות" בכיכובה עד שפגשה את הנסיך והשאר היסטוריה.

   וואלה! סלבס רצתה לעבור לגור ליד אמא שלה, אז היא עברה על החוק וכעת הן חולקות תא בנווה תרצה.

   מייגן מרקל הנסיך הארי מרוקו (GettyImages)
   אני סוף סוף אהיה מלכה!
   אמה של מייגן, דוריה מרקל מגיעה לחתונה המלכותית, 19 במאי 2018 (רויטרס)
   קרובה לאמא. דוריה (צילום: גטי)